"На Франка": подкаст із піарницею й менторкою українських брендів Наталі Чуловською

Комунікаційна агенція ETER  разом з виданням "Наш Київ" презентує черговий випуск подкасту "На Франка", що присвячений піару й комунікаціям у контексті культури, моди, світського та соціального життя.

Співведучим нового епізоду став СЕО видань "Наш Київ" та "Сhas News" Олег Ліщина. Разом з Альоною Лапенко вони досліджують медійний світ, розбирають останні комунікаційні зашквари та спільно із запрошеними гостями відверто діляться своїми думками та порадами.

Гостею цього випуску стала Наталі Чуловська, піарниця, комунікаційниця, менторка українських брендів. Знає все про українські модні бренди, тримаючи в голові понад 1000 найменувань. Авторка першого україномовного телеграм-каналу про локальні бренди. В минулому — піарниця найбільшої платформи українських брендів "Всі.Свої".

З Наталі ми розбирались чи існує інститут репутації в Україні. Обговорили, як зберігати репутацію в умовах помилок або випадкових скандалів, чому важлива для соціуму культура скасування та за яких умов можна давати брендам і компаніям другий шанс.

"Я підтримую культуру відміни, коли вона стосується людей чи компаній, які вчинили певні об’єктивні правопорушення, що мали вплив і могли завдати потенційної шкоди іншим. Але також я за те, щоб давати брендам і компаніям другий шанс на відновлення репутації, бо без помилок жити просто неможливо", — каже Наталі.

За гостинність дякуємо музичному бару UnderWu на Великій Васильківській, 44а. Місце, де музика головна.