"На Франка": подкаст із головною редакторкою "Української правди" Севгіль Мусаєвою

Комунікаційна агенція ETER  разом із виданням "Наш Київ" презентує черговий випуск подкасту "На Франка".

Гостею нового випуску стала головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва, яку авторитетний американський журнал ТІМЕ разом із Володимиром Зеленським і Валерієм Залужним включив до списку 100 найвпливовіших людей планети 2022 року.

Поговорили з Севгіль про те, як змінилася журналістика після 24-го лютого та які існують шляхи монетизації медіа. Дізналися, чи існує межа між маркетологом і піарником, чи варто толерувати так званих "хороших русских" на кшталт Фейгіна, Піонтковського, Гудкова та інших, а також як вона реагує на хейт у соцмережах.

"Я та УП дуже часто стикаємося з хейтом, але тут, мабуть, мені дуже допомагає той факт, що хейт я вже пережила в дитинстві, коли зростала в Криму. Я була тоді єдиною кримською татаркою у класі й мене вважали за білу ворону. Тоді я вперше відчула, що таке вирізнятися з натовпу, бути не такою як всі. Це певною мірою загартувало мене, тому зараз, коли я чую образи у бік себе або УП, то я реагую на це досить спокійно. Звичайно, я не можу сказати, що це дуже приємно, але для мене такі коментарі є доказом того, що ми викликаємо в людей емоції та якусь реакцію, а отже робимо важливі речі, коли публікуємо всі наші розслідування та викривання корупційних схем", — каже Севгіль.

За гостинність дякуємо музичному бару UnderWu на Великій Васильківській, 44А. Місце, де музика головна.

Також пропонуємо подивитися попередній подкаст  із стендап-коміком і волонтером Василем Байдаком.

"На Франка": подкаст із піарницею й менторкою українських брендів Наталі Чуловською