Куди піти у Києві 8 березня 2023 року

8 березня, у Міжнародний жіночий день, у Києві відбудуться благодійні концерти, феміністичні вечірки, гендерно-детермінований вечір стендапу та виставка сучасного мистецтва. 

Благодійний FLTI концерт "Феміністичний двіж"

Коли: 8 березня, 15:00
Де: клуб Otel’, вулиця Нижньоюрківська, 31
Скільки коштує: 250грн, в день заходу 350 грн.

У столичному клубі Otel’ 8 березня пройде благодійний концерт "Феміністичний двіж", безпечний для жінок та гендерно-неконформних людей. Організатори кажуть, що в цей день вони відзначатимуть різноманіття поглядів, ідентичностей та силу феміністичної солідарності. Виступатимуть Alice Change, фіалка, ГАНДЗЯ, badactress, Aina Vilberh, а також секретний гість. У лайн-апі: діджей-сети, лотерея (з подарунками від відомих брендів), фуд-корт з веганською кухнею й тату-корнер з феміністичними татушками від Nona Wine. Ведучою вечора буде дрег-діва Eva Brownie. 

Усі кошти підуть на потреби військових у Бахмуті. 

Благодійний FLTI концерт "Феміністичний двіж" в Otel’, 8 березня 2023 року

Концерт "SHUMEI & Band: Women’s Day"

Коли: 8 березня, 19:00
Де: Osocor Residenceвул. Виноградна, 2
Скільки коштує: 1000 грн.

В середу жінок вітатимуть музиканти SHUMEI & Band в Osocor Residence. Звучатимуть улюблені треки: "Тривога", "Біля тополі", "Пробач", "Мальви" та інші. Під час концерту відбудеться благодійний аукціон з унікальними лотами. Отримані кошти направлять на підтримку ЗСУ.

Концерт "SHUMEI & Band: Women’s Day" 8 березня 2023 року

Святкове шоу "Super March" в Boho Yosai

Коли: 8 березня, 18:00
Де: Boho Yosai, вул. Івана Мазепи,1
Скільки коштує: вхід вільний

У жіночий день у Boho Yosai відбудеться святкове dinner show "Super March". Виступатимуть Kishe, Макс Леонов та танцювальний колектив ресторану. Розважатиме глядачів Джеджула. Кількість місць обмежена.

Святкове шоу "Super March" в Boho Yosai 8 березня 2023 року

Вечір стендапу "Girl Power" в Squat17b

Коли: 8 березня, 18:00
Де: Squat 17b, вул. Терещенківська, 17Б
Скільки коштує: вхід — вільний донат.

У культурному просторі Squat 17b знайшли власний спосіб відзначити Міжнародний жіночий день. У середу пройде гендерно-детермінований вечір стендапу "Girl Power". Виступатиме Алла Волкова, Марина Фіщук, Тамара Бабакова та незламна Дар'я Мангубі. Замість квитків прийматимуть донати на підтримку Жіночого Ветеранського Руху.

Вечір стендапу "Girl Power" в Squat17b 8 березня 2023 року

Великий сольний концерт Олі Полякової "Все буде добре"

Коли: 8 березня, 19:00
Де: КВЦ Парковий, Паркова дорога, 16а
Скільки коштує: 100 — 2990 грн.

У КВЦ "Парковий" 8 березня пройде перший великий концерт Олі Полякової від початку повномасштабної війни в Україні. Співачка виконуватиме улюблені хіти українською мовою, а також нові треки. Частину прибутку направлять на допомогу ЗСУ та ВПО.

Виставка сучасного живопису "Пробудження"

Коли: 8 березня, з 12:00 до 18:30
Де: МВЦ "Музею історії міста Києва", вулиця Богдана Хмельницького, 7
Скільки коштує: пільговий квиток — 80 грн, звичайний — 100 грн.

У середу можна завітати на колективну виставку сучасного живопису і скульптури "Пробудження", яка проходить у МВЦ "Музею історії міста Києва". На ній представлені 50 картин і скульптур від 20 українських митців. Споглядання прекрасного допоможе сповнитися позитивного настрою та отримати естетичне задоволення, а також відчути гармонію та спокій.

Виставка сучасного живопису "Пробудження", Київ, 8 березня 2023 року

Раніше ми писали, що до Верховної Ради внесли законопроєкт, де пропонують позбавити статусу свята 8 березня та запровадити окремий День української жінки

"Жінки зараз розбалувані": сексистський скандал з Іво Бобулом