Lipton city 08.10.2014

Зіркові гості «Дивовижного міста»

Українські селебретіс підтримали проект з благоустрою міста Києва - «Lipton City -Дивовижне місто». Спільно з командою проекту відомі актори Володимир Горянський та Даша Малахова долучилися до толоки на Андріївському узвозі «Серце Дивовижного Міста». Результатом спільної роботи стало відкриття нового art-майданчика біля входу на Замкову гору - одного з найпопулярніших місць узвозу.

Піклуючись про здоров'я киян, і, мотивуючи їх до активного способу життя, в одному з найкрасивіших парків Києва «Феофанія», Lipton відкрив новий спортивний майданчик просто неба - «Майданчик здоров'я Дивовижного міста». У числі перших гостей майданчика можна було зустріти відому спортсменку і тренера Аніту Луценко. 

До проекту також долучилася відома актриса, телеведуча і багатодітна мама, Сніжана Єгорова. Її зацікавила незвичайна експозиція на східну тему - «Сад Каменів», яка була відкрита за підтримки проекту «Lipton City - Дивовижне місто» на території Національного ботанічного Саду на Печерську. «Ця експозиція - поза часом, сюди можна приходити в будь-яку пору року, милуватися незвичайними каменями і отримувати заряд позитивної енергії» - зазначила Сніжана. 

Міжнародний бренд Lipton пропонує і вам приєднатися до проекту і відвідати нові місця відпочинку в Києві, а також спробувати новий зелений чай з ніжними смаками жасмину, цитрусу і марокканської м'яти.
 

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com