Lipton city 16.09.2014

За бажанням киян відреставровано новий міський бювет «Дивовижного міста»

В рамках проекту «Lipton City - Дивовижне місто», який ініціювала ТМ Lipton на підтримку нової лінійки зелених чаїв (Lipton Green Tea) було відреставровано 10-й бювет Києва. Бювет за адресою вул. Тичини 18 було облагороджено за підсумками он-лайн голосування серед киян, які також долучилися до прикрашання та прибирання прилеглої території до бювету.

Мешканці житлового масиву Березняки абсолютно різного віку разом з командою «Дивовижного міста» наводили лад біля бювєту: фарбували колонки та стовпи, збирали сухе листя та сміття, підмітали доріжки до бювету. Окремої вдячності від місцевих відвідувачів заслужила робота по ремонту даху, який до реставрації був понівечен дірками.

  • В рамках нашого проекту «Lipton City - Дивовижне місто», нам дуже важливо отримувати зворотній зв'язок з аудиторією. Той факт, що кияни голосували і власноруч долучилися до нашої справи по благоустрою – це яскравий показник того, що «Дивовижне місто» це актуальний проект. – ділиться своїми враженнями від заходу Ольга Зеневич, бренд-менеджер ТМ Lipton в Україні. – Я від усієї нашої команди хочу висловити слова вдячності всім хто взяв участь у голосуванні та сьогодні прийшов і підтримав проект. Як результат ми маємо ще один яскравий місцевий бювет, який окрім свого нового естетичного вигляду створює додатковий позитивний настрій для мешканців району.

Проект «Lipton City - Дивовижне місто» реалізується в тісній співпраці з державними структурами. На захід завітав Ярослав Пєрвой, начальник бюветного відділу комунального підприємства міста Києва, який висловив слова вдячності ТМ Lipton і додав що даний проект - це яскравий приклад приватно-державної співпраці, який демонструє ефективність діалогу структур та надає реальної допомоги у благоустрою міста.

Хочеться відмітити, що на цьому команда проекту «Lipton City» не зупиняється. Надалі продовжується реставрування міських бюветів, облагороджуються сквери, парки та зелені зони Києва. А наступним кроком стане відкриття нового спортивного майданчику у парку Феофанія, яке відбудеться 21 вересня.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com