Lipton city 11.09.2014

Новини «Дивовижного міста»

Враховуючи багаточисельні позитивні відгуки киян та гостей столиці, проект «Lipton City – Дивовижне місто» набирає обертів. ТМ Lipton, яка ініціювала проект по благоустрою міста Києва, радо ділиться інформацією про облагороджені парки, сквери та відреставровані і прикрашені бювети, які ви вже можете відвідати та зарядитися гарним настроєм і отримати позитивні емоції від оточуючої краси. 

Наразі ви вже можете відвідати: Золотоворітський сквер, парк ім. Максима Рильського (Голосіївський парк), сквер біля пам’ятника Сагайдачному, «Володимирська Горка», Ландшафтний парк «Співоче поле», парк «Міліцейський садок», Андріївський узвіз, Національний Ботанічний сад ім. Гришка, Парк «Позняки».

Крім того, відреставровані бювети, які позначені інформаційними плакатами проекту «Lipton City – Дивовижне місто» найближчим часом доповняться інформацією про якість та придатність води даних бюветів. Знайти відреставровані та облагороджені бювети ви зможете у парках «Позняки», «Міліцейський садок», «Аврора» та парку ім. Т.Г. Шевченка та за адресами вул. Дніпровська Набережна 7-А, вул. Радужна 4, вул. Архітектора Городецького 8, вул. Симиренка 10, вул. Богомольця 7/14, вул. Зоологічна 12/15, вул. Антонова 2/32.

Організатори проекту cтверджують, що даний перелік об’єктів не остаточний, та на киян і гостей столиці ще чекають нові приємні сюрпризи . А поки, пропонуємо відвідати оновлені місця відпочинку «Дивовижного міста» та насолодитися новими смаками зеленого чаю Lipton, які подарують вам неповторну насолоду та доповнять день позитивними думками та емоціями.
 

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com