Lipton city 14.10.2014

Lipton став партнером головної подіі української моди

Міжнародний бренд Lipton став партнером головної події української моди – Ukrainian Fashion Week (UFW). Гостям та учасникам українського тижня моди будуть презентовані нові смаки оновленого зеленого чаю Lipton, чаю який чудово підходить людям, що піклуються за своїм виглядом.

Участь TM Lipton в UFW відбувається в рамках проекту «Lipton City – Дивовиже місто». Дивовижне місто Lipton, це місто нових позитивних вражень та покращення якості життя. Lipton City, це поліпшення міської інфраструктури, благоустрій парків та бюветів, створення нових спортмайданчиків, арт просторів та мистецьких експозицій. Дивовижне місто створюється для людей, для Дивовижних людей, що творять добро та несуть радість іншим, роблячи життя кращим.

Жителі Дивовижного міста обирають одяг для настрою та прагнуть комфорту і стилю. І дуже приємно, коли одяг був створений у натхненні.

Окремою та спеціальною подією UFW стане показ трьох найкращих молодих дизайнерів «Нові імена» (19.10, о 17.00). Саме на показі «Нові імена», UFW та Lipton оберуть «Дизайнера Дивовижного Міста».
 

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com