Советы 12.02.2016

Як зробити свою оселю ще затишнішою

В цей прохолодний зимовий день “Наш Київ” радить вам замовити собі додому багатофункціональну грілку-антистрес, котра замуркає ваші зшаленілі нерви та подарує порцію тепла і гармонії. Запрошуємо до перегляду щотижневої підбірки фотографій та історій від соціального проекту “Знайди собі друга” про чудових котусів, котрі шукають дім.

Рижик та Лео – два неймовірні красені, вік – 7 місяців. Привчені до лотка, кастровані. Ці два грайливі та неконфліктні, дуже ласкаві та добре виховані коти зараз живуть на перетримці та чекають на своїх господарів!
Телефон: (097) 325-08-19, Евгенія.

Шанті (7 місяців) – справжня принцеса, окрас “день і ніч”. Дуже вишукана та темпераментна кицька. Щоб записатися на зустріч, телефонуйте:
Телефон: (050) 266-66-57, Лілія.
Марина: vk.com

Плюша – дівчинка віком 8 місяців, сріблястого окрасу. Вона з тих киць, котрі не люблять сидіти на колінах, а вмоститься поруч на дивані та буде муркати для Вас.
Телефон: (050) 266-66-57, Лілія.

Два брати-акробати Мусік (чорний) та Матроскін – радість в квадраті. Вік – 7 місяців, мають щеплення. Їдять якісний корм, люблять кисло-молочні продукти. А за шматочок вареної курочки готові продатися в рабство. 

Мають такі хоббі: поїсти, поспати, погратися та поприставати до господаря за почухонами. Віддаються в квартиру. Тимчасово проживають неподалік від метро Святошин.
Телефон: (095) 424-15-ЗЗ.
vk.com

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com