Статьи 17.07.2019

Що відомо про кандидатів в депутати на 212 окрузі в Києві

Огляд кандидатів по 212 одномандатному виборчому округу Києва.

кандидаты в депутаты

Країна стоїть на шляху до змін, і вже за чотири дні відбудуться позачергові вибори у Верховну Раду України. Тож, ми презентуємо короткий огляд кандидатів по 212 одномандатному виборчому округу Києва.

Для участі у виборах в ЦВК було зареєстровано 9 кандидатів від партій, та 9 самовисуванців.

За даними незалежного опитування мешканців Дарницького району були отримані досить цікаві результати, з якими ви можете ознайомитися прямо зараз:

По перше хочемо звернути увагу на члена команди партії «Європейська солідарність» Задерейко Андрія.

Наразі він працює заступником завідувача науково-дослідного відділу стратегічного планування соціально-економічного розвитку міста Комунальної науково-дослідної установи «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста», а також депутатом Київської міської ради VIII скликання.

Основні акценти в передвиборній програмі Задерейко Андрія: модернізація Бортницької станції аерації та сміттєспалювального заводу «Енергія», збереження існуючих та створення нових екопарків, сучасних зон відпочинку, заборона транзитного руху транспорту в пікові години, будівництво нової багаторівневої транспортної розв'язки на Харківській площі, будівництво нових державних садочків та шкіл.

Підтримує ідею прийняття законопроєкту про зняття депутатської недоторканості та відкликання виборцями депутата, а також низки законопроєктів за для подолання корупції. Відстоює інтереси громадян, що стосуються зниження тарифів ЖКГ та спрощеної системи субсидіювання, підвищення прожиткового мінімуму, середньої заробітної плати та пенсії.

Головним конкурентом Задерейко Андрія виділився самовисуванець — Мірошниченко Ігор. Депутат Київради, член екологічної комісії міськради, член фракції ВО «Свобода». Є фізичною особою — підприємцем. До партії належить достатньо давно — з 2007 р., активно брав участь у Євромайдані, де і запам’ятався скандалом, пов’язаним зі звільненням Олександра Пантелеймонова (керівника Національної телекомпанії Україна). У 2014 році Мірошниченко вже мав досвід участі у виборах до ВР, балотувався від рідної партії.

В передвиборній програмі Ігор Мірошниченко надає особливого значення: соціальній справедливості (обіцяє ввести закони, що зупинять виведення коштів за кордон, повернуть гроші з офшорів, а також сприятиме створенню пільгових умов державного кредитування для підприємців-початківців. Для людей непрацездатного віку — гідний прожитковий мінімум); якісному екологічному простору (збереження та примноження зелених зон, забезпечення безперешкодного доступу громади до всіх водойм в Києві та столичному регіоні, захист від незаконного будівництва, а також реконструкція Бортницької станції аерації та сміттєспалювального заводу «Енергія» — ідея гарна, але не нова!).

Обіцяє також закрити золовідвал Дарницької ТЕЦ на озері Гарячка та контролювати стан стічних вод у Дніпро і питної води в кранах, створити умови для роздільного збору сміття. Ну і не забуває про будівництво нових та реконструкцію старих шкіл та дитячих садочків, модернізація їхньої матеріально-технічної бази. Українським науковцям — сприятливі умови для роботи, досліджень та винаходів). Тримає курс на Євросоюз та НАТО; Мірошниченко за запровадження системи для голосування, що унеможливить кнопкодавство, обмеження депутатської, президентської та суддівської недоторканості, позбавлення депутатського мандата за пропуск роботи у ВР, можливість відкликання депутатів громадою.

Попов Олександр — безпартійний самовисуванець. Нагадаємо, Попов Олександр був головою Київської міської держ. адміністрації у 2010-2013 роках, міністром ЖКГ України, є народним депутатом VI скликання від «Партії Регіонів». На даний момент, є співзасновником ТОВ «Офер УА», де і працює директором даного підприємства.

Фігурує у справі про розгін студентів на Майдані (свою провину не визнає). Організував доволі масштабні проєкти з розвитку інфраструктури міста (будівництво мостів, транспортних розв’язок).

У своїй передвиборній програмі кандидат виступає проти війни, тарифного геноциду, розкрадання міського бюджету. Підтримує курс на збільшення пенсій, бюджетне фінансування ремонтів багатоповерхових будинків, підвищення рівня енергоефективності.

Нестор Віталій — висуванець в народні депутати від партії ВО «Батьківщина». В партії Юлії Тимошенко Нестор Віталій працює давно, з 2008 року.

Адвокат, викладач Інституту післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Є головою Громадської організації «Центр захисту киян». Також не можемо обійти стороною інформацію про те, що Віталій Нестор захищав як адвокат народного депутата Валерія Дубиля, який, можливо, таки мав відношення до аграрного рейдерства в Чернігівській обл. Тут знову ми бачимо фігуру Юрія Власенка, який працював помічником Валерія Дубиля.

За даними ЗМІ, Віталій Нестор одружений із сестрою Сергія Коровченка — начальника Головного управління юстиції в АР Крим (в період окупації). Ба більше, Нестор очолює благодійний фонд Коровченка, до речі, останній був включений до бази «Миротворця» з примітками «зрадник батьківщини, посібник російських окупантів — учасник спецоперації Росії з захоплення АР Крим».

У своїй передвиборній програмі кандидат вказує на цілі своєї діяльності, серед яких — справедливі ціни на комунальні послуги, боротьба з корупцією, збільшення матеріальної допомоги при народженні дитини тощо.

Далі приведено короткий огляд кандидатів, відповідно до рейтингу результатів проведеного соціологічного дослідження.

Для участі в парламентських виборах від політичної партії «Опозиційний блок» балотується Гордієнко Олександра. Працює директором ТОВ «Пазл Системс». На чергових виборах до Київради у 2015 році Гордієнко не змогла пройти в міську раду.

У своїй передвиборній програмі пропонує виділяти на кожного новонародженого киянина по 100 тис. грн з міського бюджету, які будуть знаходитися на спеціальному рахунку. Також, кандидатка вважає, що люди похилого віку й соціально незахищені шари населення мають отримувати щомісячну допомогу в розмірі двох тисяч гривень коштом місцевих доходів і зборів. Крім того, пропонує «саджати» корупціонерів на 20 років й створити Міністерство «щастя».

І в політиці є блогери. Кандидат від партії «Демократична сокира» неї по 212 округу — Олександр Карпюк, він же бізнесмен у сфері нерухомості, директор ТОВ «Сейл-Естейт», волонтер і блогер під псевдонімом «Серж Марко». Входить до Ради громадського контролю Національного бюро України. Обіцянок в програмі у Карпюка немає, є сміливі та нестандартні цілі, одна і яких легалізація медичного канабісу. Також, Олександр Карпюк за скорочення кількості чиновників і за скасування мораторію на продаж землі.

Олексій Гриценко, син народного депутата Анатолія Гриценка VI і VII скликань (ексміністра оборони України, а також голови ради партії, від якої власне і балотується кандидат), політичної сили «Громадянська позиція». У Громадянській позиції Олексій з 2015 року. Гриценко-молодший обіймає посаду директора ТОВ «Айдіес», є громадським активістом. Один з лідерів Автомайдану, волонтер. Депутат виріс в Дарницькому районі та, як і багато хто з тих, хто балотується, хоче, щоб дарничани не дихали шкідливим повітрям з Дарницької ТЕЦ і станції аерації, щоб перед жителями району не стояла проблема з наявністю місць в дитячих садках та школах шляхом будівництва нових установ. Так само в його програмі стоїть питання про боротьбу з корупцією, зниженням тарифів на комунальні послуги. Ну і найболючіше питання для всіх дарничан — закриття золовідвалу Дарницької ТЕЦ.

Представник прекрасної половини українського народу, так би мовити захисник жінок, у 212 окрузі, Лариса Дегтярьова.

Активний кандидат району, або як пише вона про себе «Дієва дарничанка», з жовтня 2015 року депутат Київської міської ради VIII скликання (фракція «Солідарність»). Також, Лариса Вікторівна керівник ГО «Солідарність жінок», тому не дарма ми її назвали захисницею жінок. Дегтярьова є співзасновницею турагентства «КийТревел», згідно з офіційною біографією, вона є його директором, але в декларації згадки про нього немає.

На позачергові парламентські вибори балотується сама по собі. У передвиборчій програмі обіцяє створити парк відпочинку в районі озера Лебединого, зробити транспортну розв’язку на Харківській площі, ну і з глобальних, знову ж, боротьба з корупцією.

Ще вона виступає за запобігання насильству над жінками та готова сприяти утвердженню Конвенції Ради Європи в цьому питанні.

Кандидат від чинного президента Володимира Зеленського, Максим Перебийніс — завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії в медичному центрі ТОВ «Борис», лікар анестезіолог вищої категорії. В медицині у Перебийніса 21-річний досвід роботи, чого не скажеш про політику, слуга народу раніше ніякого відношення до неї не мав. У передвиборній програмі основна спрямованість на залучення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення. Чи вийде? ...

Також, напевно, через особливий власний інтерес, буде просувати підготовку законопроєкту про Кодекс охорони здоров’я. Не забув кандидат і про таку проблему, як нові площі для паркування автомобілів.

Чинний нардеп, професійний політик Віталій Сташук. На позачергові парламентські вибори Сташук йде з оновленим мандатом і висувається не від партії «Народний фронт», а балотується як самовисуванець.

Віталій Сташук очолює пост секретаря комітету з питань будівництва, мостобудування і житлово-комунального господарства

Сташука можна сміливо назвати одним з найбільш впливових людей в Дарницькому районі, так само швидше за все він пов’язаний з паркувальним бізнесом. Якщо заглянути в декларацію нардепа, то в основному все його майно записано на дружину Світлану Сташук, на ній і земельні ділянки, і житловий будинок, і квартира й автомобілі. Також вона є власницею компаній «Форест камп Міжигір’я» та ТОВ «Вищий ґатунок».

У програмі депутата конкретні проблеми Дарниці: реконструкція, точніше контроль над реконструкцією Бортницької станції аерації (БСА), будівництво нових дитячих садків і шкіл, а також захист екопарку «Осокорки».

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com