Прогулянка мальовничим маршрутом Києва з кавою McCafe

  Прогулянка мальовничим маршрутом Києва з кавою McCafe

  Київ — це місто прогулянок і кави.
  Сильні морози вже відступили, тож час виходити на променад у центр міста. Але гуляти просто так все ще прохолодно. Тому «Наш Київ» склав для вас кавовий маршрут, в якому є кілька ресторанів McDonald’s. Там можна замовити гарячої кави і взяти її з собою. Вона допоможе зігрітись і бути енергійним під час прогулянки.
  Київ — це місто прогулянок
  і кави. Сильні морози вже відступили, тож час виходити на променад у центр міста. Але гуляти просто так все ще прохолодно. Тому «Наш Київ» склав для вас кавовий маршрут, в якому є кілька ресторанів McDonald’s. Там можна замовити гарячої кави і взяти її з собою. Вона допоможе зігрітись і бути енергійним під час прогулянки.
  McDonald’s
  на Льва Толстого
  Будь-яка прогулянка має свій початок. Ми стартуємо поблизу станції метро “Льва Толстого”. Для початку заходимо в McDonald's та беремо собі капучино. Робимо невелику паузу та насолоджуємось кавою. Кава McCafe — це 100% арабіка. Зерна для неї вирощують у Колумбії та Бразилії. Для розміщення плантацій не вирубують тропічні ліси. Каву там вирощують так, аби виробництво не шкодило довкіллю. Це підтверджує міжнародний
  сертифікат Rainforest Alliance. Для українських ресторанів створили спеціальний бленд з цих зерен: 80% Колумбії та 20% Бразилії. Основні нотки смаку McCafe – це малина і шоколад.
  1
  Картинна галерея
  Київська картинна галерея. Це наступний пункт у нашому маршруті. Сюди можна зайти і подивитись колекції іконопису та декоративно-прикладного мистецтва. Крім них, там також є інші цікавинки. Можна знайти картини як XVIII, так і XXI століть. Єдине, що варто запам’ятати — галерея не працює у понеділок і четвер. А відкривається вона о 10:30.
  2
  PinchukArtCentre
  Оскільки мистецтва багато не буває, то наступною точкою нашої прогулянки став PinchukArtCentre. Зараз там проходить виставка “Згадати той день, коли…”. Це перший проєкт нової серії інсталяцій. На ній переважно показуватимуть роботи з колекції кінця дев’яностих і початку двохтисячних років та нові роботи, створені спеціально для цієї виставки. PinchukArtCentre працює в усі дні, крім понеділка з 12:00 до 21:00.
  3
  Бессарабський ринок
  Наступна точка нашого маршруту — це Бессарабський ринок. Це найстаріший ринок міста. Коли він тільки зароджувався, більше ста років тому, то користувався дурною славою. На Бессарабці постійно відбувались грабежі, а гуляти ввечері тут було небезпечно. Пройшло багато років перед тим, як ринок став схожим на той, яким знаємо його сьогодні. Поряд з ринком є площа, на якій можна побачити неймовірну кількість птахів. Там можна прогулятись, зробити кілька фоток, а всередині ринку — купити різні смаколики. Далі прямуємо від ринку Хрещатиком у бік Майдану Незалежності.
  4
  McDonald's
  на Хрещатику
  По дорозі заходимо в McDonald’s на Хрещатику і замовляємо лате. Його можна взяти з собою на вулицю. Цікаво, що перша кава to go в Україні з’явилась саме в McDonald's. До того часу, щоб випити кави, на ходу потрібно було брати з собою термос. Також можна помітити, що у кави McCafe став набагато м’якший смак. Досягається це за рахунок світлого ступеня обсмаження зерен. Цікаво, що кавові зерна для мережі обсмажують в Нідерландах. Якість кави в McDonald's контролюють близько тисячі співробітників: експерт з якості, відділ гарантії якості, менеджери ресторану та сервісна компанія.
  5
  Майдан Незалежності
  Далі йдемо до Майдану Незалежності. Тут можна сфоткати Стелу Незалежності (але це не просто, вона доволі висока). З цікавих фактів про Майдан — прямо під ним протікає підземна річка. І вона зовсім не маленька. Деякі екскурсоводи говорять, що можна навіть почути її шум. Оскільки річку побачити неможливо, то дивимось по боках, ловимо вайб самого центру столиці і йдемо в… Музей медуз. Він знаходиться прямо на Майдані. Зазвичай там немає якихось конкретних виставок. Але в музеї тисячі живих експонатів, на які цікаво подивитись — наприклад, є гігантські медузи, які харчуються рибами. Він працює в усі дні, крім понеділка. У вихідні відкривається о 10:00, а у будні — о 12:00.
  6
  McDonald's
  на Майдані
  Замовляємо американо в McDonald's на Майдані, аби зігрітись. Адже наступна така можливість у нас буде нескоро. Каву McCafe готують у швейцарських кавових машинах. Більше того, всі процеси приготування напою налаштовуються кавовими експертами за єдиними стандартами. Тому кава в будь-якому українському McDonald's завжди буде однакового смаку.
  7
  Арка
  Дружби народів
  8
  Тут можна подивитись на класний пейзаж Дніпра і лівого берега. У Києві ходить легенда, що насправді арка має круглу форму. Говорять, начебто її нижня частина вкопана в землю. Кияни жартують, що при бажанні можна навіть потрапити всередину і покататися по колу. Та поки що нікому що нікому не вдалося цього зробити. А якщо серйозно, то тут можна зробити кілька фото і посидіти під відкритим небом на трибунах амфітеатру. Звісно, якщо погода дозволяє.
  Володимирська гірка
  Наступна точка — це Пішохідний міст. Він розташований поруч з Аркою Дружби народів.
  Міст новий, він класно виглядає і з нього теж відкриваються хороші краєвиди. З іншої сторони мосту знаходиться парк “Володимирська гірка”.
  Його нещодавно оновили і поставили там красивий фонтан. Цікаво, що під схилами Володимирської гірки розташовується перше міське водосховище, яке протягом 150 років акумулювало воду з Дніпра для всього міста. Сьогодні водосховище законсервоване, проте гігантські арки, викладені зі старовинної цегли, за своєю величністю можуть перевершити аналогічні споруди Лондона. За допомогою ще однієї туристичної атракції — Київського фунікулеру, — спускаємось з Володимирської гірки на Поштову площу.
  9
  Наступна точка — це Пішохідний міст. Він знаходиться поруч з Аркою Дружби народів. Міст новий, він класно виглядає і з нього теж відкриваються хороші краєвиди. З іншої сторони мосту знаходиться парк “Володимирська гірка”. Його нещодавно оновили і поставили там красивий фонтан. Цікаво, що під схилами Володимирської гірки розташовується перше міське водосховище, яке протягом 150 років акумулювало воду з Дніпра для всього міста. Сьогодні водосховище законсервоване, проте гігантські арки, викладені зі старовинної цегли, за своєю величністю можуть перевершити аналогічні споруди Лондона. За допомогою ще однієї туристичної атракції — Київського фунікулеру, спускаємось з Володимирської гірки на Поштову площу.
  McDonald's
  на Поштовій площі
  1
  0
  Беремо каву McCafe на Поштовій площі. Цього разу можна спробувати щось нове та замовити “Флет Вайт”. До речі, найбільшою популярністю у McDonald's користується саме “біла кава”. На першому місці лате, а на другому — капучино. Молоко для них беруть тільки 3,2% жирності, за рахунок цього кава стає більш солодкою на смак. Також в McDonald's приділяють багато уваги помелу зерен. Адже якщо він буде занадто крупним, то напій буде розбавленим. А якщо занадто дрібним — то гірчитиме. Головне — це баланс, тому в McDonald's індивідуальний помел для кожного виду кави. Відкриту упаковку кави у ресторанах зберігають не більше чотирьох годин, щоб вона тримала максимальний смак та аромат.
  Набережна Дніпра
  Ось і наша фінальна точка. Тепер, взявши з собою чашку кави, можна прогулятись набережною та подивитись на Річковий вокзал. На Поштовій площі зазвичай катаються скейтбордисти. Bони класно виконують трюки. Це одна з найкрутіших київських локацій. Коли ви натомитесь гуляти, то можна на фунікулері піднятись до Михайлівської площі і зробити пару кадрів для соціальних мереж з вашої прогулянки та улюбленою і яскравою кавою McCafe.
  1
  1
  МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ