Оренда автомобілів у Києві

У наш час не мати власний автомобіль не проблема. Є чимало дешевших та екологічніших альтернатив, щоб дістатися до пункту призначення. Проте навіть якщо без автомобіля не обійтися в певній ситуації, завжди можна його орендувати.

Особливості оренди автомобіля

Оптимальна ситуація, щоб скористатися послугами оренди автомобіля, — якщо транспортний засіб треба від кількох днів або більше.

З плюсів оренди — можливість обрати додаткові аксесуари чи послуги, а також підібрати необхідну марку та модель авто. Крім того, договір, який ви заключаєте з компанією, дозволяє отримати цілодобову підтримку.

Що треба знати про прокатні компанії

Зазвичай українські прокатні компанії здають в оренду автомобілі українцям та іноземцям, які вже досягли 23-річного віку. Крім того, їхній водійський стаж має налічувати не менше, ніж 2 роки.

Під час оформлення орендодавець та орендар мають укласти офіційний договір, який містить умови та термін найму, персональні дані клієнта і юридичні контакти компанії.

Щодо розрахунку оплати, варто враховувати особливості тарифу:

 • поденні (для виїзду за місто, одноденних відряджень тощо);
 • погодинні (зазвичай застосовуються для машин преміумкласу);
 • індивідуальні (для використання транспортного засобу у роботі чи оренди авто з водієм).

Розмір застав  під час оренди автомобіля також не має фіксованої суми. Депозит залежить від комфорту, класу та типу транспортного засобу.

Крім того, є варіанти без депозиту. Так, застава не передбачається, якщо оформити страховий поліс на орендований автомобіль, який до того ж покриє витрати на ремонт у разі аварії.

Критерії вибору якісного автопрокатного сервісу

Щоб знайти надійну прокатну компанію необхідно враховувати ряд особливостей, зокрема:

 • Асортимент. Зазвичай авторитетні компанії пропонують великий вибір автомобілів для різних фінансових можливостей клієнтів;
 • Акційні знижки. У солідних сервісах акції для постійних та нових клієнтів проводять регулярно;
 • Додаткові опції. Обирати радять ті компанії, де є лізинг авто, спеціальні пропозиції для клієнтів прокатних автомобілів на час ремонту їх власних транспортних засобів тощо.

Крім того, спеціалісти закликають звертати увагу, чи пропонує компанія можливість виїзду на орендованій машині за кордон та чи має функцію безплатного бронювання.

Де можна орендувати автомобіль в Києві та скільки це коштує

У Києві є чимало різних сервісів для оренди автомобілів.

BLS Car Rental

Провідна компанія з оренди автомобілів в Україні, яка пропонує широкий вибір транспортних засобів для своїх клієнтів. З парком авто більше 200 одиниць, не старшими 3 років. Надають повне страхування та 24/7 підтримку. 

Оренда авто доступна в наступних класах: економ (від $12), середній (від $35), бізнес (від $42), преміум (від $92), позашляховики (від $36), електромобілі (від $30), вантажівки (від  $50). Застава від $200. Без обмежень на пробіг при оренді від 4 днів.

BLS також співпрацює з міжнародними системами бронювання, що дозволяє забезпечити зручність та легкість процесу оренди для своїх клієнтів.

SevenCars

Автопарк компанії налічує 100 автомобілів різних марок, класів і вартості. Орендувати транспортний засіб можна на термін від кількох годин до кількох тижнів. Є знижки й можливість оренди авто разом з водієм.

Компанія надає в оренду легкові авто шести класів:

 • економклас (від 15 до 47 доларів за добу);
 • середній клас (від 28 до 66 доларів за добу);
 • бізнес-клас (від 43 до 90 доларів за добу, на момент публікації діють знижки);
 • преміумавто (від 85 до 600 доларів за добу);
 • позашляховики (від 36 до 500 доларів за добу);
 • мінівени (від 33 до 280 доларів за добу).

Ціни вказані без застави. У середньому розмір застави коливається від 300 до 1000 доларів.

Укр-прокат

Автопарк компанії налічує кілька десятків авто різних моделей, класів та вартості. Є спеціальні пропозиції та акції. Крім того, сервіс обіцяє мінімум бюрократії при оренді, тому можна забронювати авто навіть з дня на день.

Для клієнтів існує кілька видів оренди, які відрізняються за часом та за умовами договору.

Середня вартість оренди в Києві від 13 до 136 євро в залежності від класу авто та терміну оренди.

Rental

В автопарку компанії понад 250 автівок без водія. Серед них невеликі економні авто, машини середнього класу, преміальні, вантажні авто, мікроавтобуси тощо. Оплата залежить від класу транспортного засобу, моделі та терміну оренди. Ціна прокату з розрахунку на добу буде вищою, ніж для довгострокової оренди авто в Києві. Також можна взяти машину без застави, проте ціна збільшиться.

Середня вартість оренди від 900 грн на добу за, наприклад, Chevrolet Spark до 11300 грн за Tesla Model X.

Sixt

Компанія працює в Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та Івано-Франківську. Станції прокату Sixt у столиці знаходяться:

 • вул. Дмитрівська, 46,
 • аеропорт Київ (Жуляни);
 • пр. Миколи Бажана, 1-е;
 • Залізничний вокзал;
 • Бульвар Дружби Народів (готель "Бонапарт";
 •  вул. Плещеєва, 10В (Столичне шосе).

Клієнтам пропонують додаткові послуги, такі як GPS-навігація, додаткове страхування, необмежений кілометраж, дитяче крісло тощо. Крім того, можна взяти на прокат машину за кордоном.

Car2drive

Автопарк компанії пропонує клієнтам авто економ, середнього та бізнес-класу. Крім того, є автомобілі компакт та позашляховики.

Добова оренда легкового авто без водія включає 200 км пробігу, проте доступна також опція додаткового або безлімітного пробігу.

Вартість оренди бюджетного автомобіля починається від 16 доларів. Прокат моделей бізнес-класу стартує від 36 доларів.