Куди поїхати до Карпат із дітьми
Фото: unsplash

Відпочинок у Карпатах підійде для туристів незалежно від віку –– в поїздку можна сміливо брати дітей і в рамках турів мережі «Відпочинок 365» для них будуть організовані розваги нарівні з дорослими.

Серед екскурсій готелів «Відпочинок 365», які охоплюють увесь Карпатський регіон, є цікаві місця і для дітей. Наприклад, малечі можна показати зоопарки та ферми регіону, познайомити з життям тварин і прищепити любов до братів наших менших.

Гостей Трускавця возять на ферму «Мукко», де проживає понад 1000 кіз. Туристів проводять повз вольєри, де проживають тварини, показують, як виробляється сир, а також дають скуштувати свіжого сиру.

Куди поїхати у Карпатах

Ще одне місце, куди поїхати до Карпат із дитиною –– ведмежий розплідник неподалік озера Синевир. Це реабілітаційний центр для бурих ведмедів, який займає площу 12 гектарів, на якій створені умови, максимально наближені до природних. Для клишоногих висаджені плантації ягід, облаштовані барлоги, вириті озера. Окрім ведмежого центру, на екскурсії відвідують одне з найкрасивіших озер Карпат –– Синевир, а також мальовничий водоспад Шипіт.

Одна з видовищних екскурсій –– поїздка до дельфінарію «Оскар», єдиного в Карпатах. Зокрема, тут можна подивитися на чорноморських дельфінів, найрозумніших і найбільших мешканців Чорного моря. Також тут проживають морські котики. Дельфінарій пропонує шоу за участі морських ссавців та купання з дельфінами для дорослих і дітей. Дельфіни надзвичайно грайливі тварини, які легко знаходять спільну мову з людьми, тож малеча отримає заряд позитивних емоцій, також позивний впив чинить гідромасаж, який робить дельфін, спричиняючи хвилі під час плавання, та специфічні звуки, невловимі для вуха, однак відчутні для організму.

Також варіант, куди можна поїхати до Карпат із дітьми –– зоопарк «Лімпопо», де проживають не лише карпатські тварини, а й екзотичні мешканці різноманітних куточків світу. Малеча зможе подивитися на пустотливих мавп, капібар –– величезних гризунів із Південної Америки, зубрів, лам тощо. На відміну від більшості зоопарків, тут можна годувати тварин і доторкнутися до них. У зоопарку «Лімпопо» є безліч розваг для дітей –– можна покататися на віслючку або поні, відвідати каруселі або майданчик для ігор.

Куда поїхати у Карпатах

Багато розваг, доступних для дорослих у рамках турів «Трускавець 365» і «Ворохта 365», доступні й для дітей. Зокрема, під час літнього відпочинку у Ворохті проводяться кінні прогулянки, зимовою альтернативою яким є катання на кінних санях. Верхова їзда доступна для дітей від 5 років, клієнтів супроводжує інструктор, який розповість про правила катання та піклуватиметься про безпеку гостей. Катання на коні зміцнює всі групи м’язів, а спілкування з тваринами є корисним для емоційного стану людини.

Ще одна динамічна розвага, яку можна відвідати в Карпатах із дитиною –– рафтинг на річці Стрий поблизу Трускавця та річці Чорний Черемош поблизу Ворохти. Туристам видають жилети та шоломи для максимально безпечного сплаву. На цьому активі гостей супроводжує інструктор, який розповість про правила поведінки на воді.

Окрім усього вищенаведеного, тури до Ворохти та Трускавця включають безліч святкових і розважальних програм, тож перебування в готелі не буде нудним, особливо в сезон різдвяних і новорічних свят. Так, святкові тури до Трускавця тривають із 19 грудня до 9 січня й кожен із цих турів включає окрему розважальну програму –– дітлахи можуть навчитися розмальовувати різдвяне печиво, відвідати новорічну вечірку з героями Діснея, взяти участь у конкурсі талантів чи завітати на вертеп.

Тури мережі «Відпочинок 365» –– це найкращий відпочинок у Карпатах із дітьми, адже готель максимально допомагає батькам організувати веселу та насичену поїздку для малечі. Більшість святкових і розважальних програм у рамках туру безкоштовні, також безкоштовними є походи в гори з харчуванням та трансфер і послуги екскурсовода на екскурсіях –– доплачувати необхідно лише за відвідування платних пам’яток. Аніматори в готелях та організація туру дозволяє максимально цікаво та з користю відпочити й малечі, й батькам.

Це 10 фільмів про Карпати