Головні ігри червня 2022 року

В червні на нас чекає новий Diablo, ностальгічна збірка ігор про надшвидкого їжака Соніка, стратегія у всесвіті "Зоряного десанту", пригоди карткового шулера у Франції XVIII століття та інші цікаві проєкти. Розповідаємо про них більш детально.

Diablo Immortal

Платформи: iOS, Android, PC
Жанр: Action, Shooter 
Дата виходу: 2 червня

Ця безкоштовна (але з мікротранзакціями) багатокористувацька рольова гра зі всесвіту Diablo була розроблена переважно для мобільних пристроїв, але також виходить і на ПК. Загальна стилістика та ігровий процес Immortal нагадує попередні частини серії — гравці створюють свого персонажа та відправляються у подорож численними підземеллям, що кишать різноманітними ворогами. У процесі гри персонаж прокачується та отримує нові здібності.  

Події гри відбуваються в період між Diablo II та Diablo III. Архангел Тіраель вважається мертвим, і людям доводиться самостійно розбиратися з наслідками його дій. Водночас підручні демона Діабло намагаються заволодіти уламками Каменю світобудови, щоб повернути Владику Жаху до життя. 

Sonic Origins

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action Adventure, Compilation, 2D
Дата виходу: 23 червня

Ностальгічна збірка, в якій містяться ремастери перших чотирьох ігор про надшвидкого синього їжачка, що виходили на консолях Sega у 1990-х роках: Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles та Sonic CD. В ігри додали нові режими та області, унікальні анімації й інший контент.

Гравці можуть обирати між класичним та ювілейним режимами. Перший практично повністю повторює класичні ігри про Соніка з такою ж роздільною здатністю та обмеженою кількістю життів. В ювілейному режимі гравцю дають необмежену кількість життів, а гру можна запустити у високій роздільній здатності, що більше підходить для широкоформатних дисплеїв. Також можна грати у режимі історії, послідовно проходячи всі ігри з новими анімованими сюжетними роликами.

The Quarry

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Horror, Survival
Дата виходу: 10 червня

Сюжет цього інтерактивному горору розгортається навколо групи підлітків-вожатих, які влаштовують вечірку в останню ніч літнього табору. Суворих дорослих та докучливих дітей вже немає поруч, тому герої розраховують як слід відірватися. Проте, ніч веселощів несподівано перетворюється на ніч жахів, і далеко не всі доживуть до ранку.
 
Гравець буде по черзі керувати діями усіх дев’яти головних героїв та має ухвалювати різні рішення, що впливають на сюжетну гілку кожного з них. Усі персонажі можуть або вижити або померти, при цьому їхня смерть може бути дуже різною. Завдяки такій варіативності сюжетів історія з кожним проходженням розвиватиметься по-новому.  

Silt

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action Adventure, 2D
Дата виходу: 1 червня

Атмосферна чорно-біла пригода у глибинах океану. Гравець керує аквалангістом, що подорожує таємничим підводним світом, де мешкають неймовірні та водночас небезпечні створіння, заховані руїни стародавніх цивілізацій та все ще працюють давні фантастичні механізми. 

Герой має здатність поглинати унікальні здібності морських істот та використовувати їх у своїй подорожі, щоб розгадувати головоломки, долати перешкоди та спускатися ще глибше у темряву океану.

Card Shark

Платформи: PC, Switch
Жанр: Card Game, Adventure, General
Дата виходу: 2 червня

Пригоди карткового шулера у Франції XVIII століття, який заробляє статок та репутацію завдяки своїм вправним махінаціям. Головному герою доведеться грати проти багатих аристократів, безпринципних негідників і таких самих шахраїв, як і він сам. Щоб перемогти їх, потрібно використовувати увесь свій арсенал трюків: від краплених карт до прихованих дзеркал та допомоги помічника. І при цьому не попадатися, бо шулерів ніхто не любить.

Card Shark складається з шулерських міні-ігор — у процесі проходження гравець вивчає нові трюки та грає з все більш досвідченими супротивниками. За атмосферу тут відповідають намальоване вручну художнє оформлення та музика — як стилізовані твори сучасних композиторів, так і аранжування старовинних.

MX vs ATV Legends

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Racing, Arcade
Дата виходу: 28 червня

Перегони по бездоріжжю, в яких можна керувати мотоциклами, всюдиходами або квадроциклами. На гравців чекають різноманітні траси та режим кар'єри, в якому потрібно пройти шлях від новачка до зірки перегонів міжнародного масштабу. Це — вже сьома гра в серії MX vs ATV, що почала виходити у 2005 році.

Гравці можуть змагатися проти комп'ютера, так і влаштовувати перегони між собою. Для спільної гри є режим розділеного екрана або мережевий режим на 16 гонщиків, що діляться на команди. Також є новий режим "Стежки" — напружені перегони просто неба, де за кожним поворотом чекають нові несподіванки.

Escape Academy

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Puzzle, Arcade
Дата виходу: 28 червня

Гра за принципом квест-кімнати, де треба вирішувати різноманітні головоломки, щоб вийти з приміщення за визначений час. В Escape Academy гравцям запропонують понад дюжину кімнат, спроєктованих експертами в області реальних втеч з приміщень. Шукати вихід можна наодинці або в кооперативному режимі на двох гравців.

У перерві між втечами з кімнат гравець досліджуватиме кампус Академії та знайомитись з колоритними персонажами — іншими студентами та викладачами. Деякі з них зберігають секрети, які допоможуть у розв’язанні головоломок.

Capcom Fighting Collection

Платформи: PC, PlayStation 4, Switch, Xbox One
Жанр: Fighting, Compilation, 2D
Дата виходу: 24 червня

Ще одна збірка ретро-ігор — цього разу файтингів від японської студії Capcom. Сюди увійшли перевипуски таких відомих серій, як Street Fighter, Darkstalkers, Cyberbots, а також перший випуск Red Earth на домашніх консолях. Усі вони стилістично та геймплейно повторюють оригінали, що виходили у 90-х роках минулого століття. На додачу до самих ігор до збірки увійшли концепт-арти, матеріали розробників та старі музичні треки з ігрових автоматів.

Кожна гра підтримує мережевий режим. Щоб гравці мали можливість змагатися між собою та створювати команди, а початківці зможуть навчитися битися завдяки тренувальному режиму зі спрощеним управлінням.  

Starship Troopers — Terran Command

Платформи: PC
Жанр: Strategy
Дата виходу: 16 червня

Стратегія в реальному часі, дія якої відбувається у всесвіті фільмів "Зоряний десант" (так, там був не один фільм). Гравці візьмуть на себе командування мобільною піхотою на пустельній планеті Квалаша, що зазнала навали космічних арахнідів. Щоб вистояти проти супротивника, який має майже нескінченні ресурси (жуків буде дуже багато і дуже різних), доведеться діяти з розумом, розробити ефективну тактику ведення бою, розвивати свою базу та приділяти увагу бойовій підготовці солдатів. 

Розробники обіцяють захопливу сюжетну кампанію з унікальними місіями, персонажами та колоритом "Зоряного десанту". Також буде багато видів юнітів з різними здібностями та напружені битви з урахуванням рельєфу місцевості. 

Це серіали, які виходять у червні