Це 10 головних ігрових релізів серпня 2023
Кадр із гри The Texas Chain Saw Massacre

У серпні на геймерів чекає багато цікавого. Підводні, космічні, магічні та інші фантастичні світи, представлені в головних ігрових релізах цього місяця, допоможуть відірватися від буденності. Та й добірка задач для гравців досить різноманітна — від розв'язання особистих проблем до порятунку цілих планет. 

Baldur's Gate III

Платформи: ПК, PS5, MacOS

Жанр: RPG, adventure, strategy

Дата виходу: 6 серпня

Baldur's Gate III — продовження легендарної серії однойменної гри. Розробники обіцяють глибокий сюжет, нескінченні можливості та захопливу пригоду у світі фентезі.

Гравцям доведеться відправилися у вигаданий світ Фаерун, коли імперія Балдура перебуває на межі катастрофи. За сюжетом, монстри викрадають головних героїв та вживляють у голови свої личинки. На гравців чекає боротьба з монстрами, дослідження неосяжних територій та різноманітні небезпечні завдання.

Atlas Fallen

Платформи: ПК, PS5, Xbox Series

Жанр: RPG, adventure, fighting

Дата виходу: 10 серпня

Atlas Fallen — пригодницька гра, що розповідає про групу людей, які живуть у зруйнованому війною світі. Навколо — велика кількість різних рас, кожна з яких має свою історію та культуру. Головний герой Адам повинен знайти спосіб, як зупинити війну та врятувати світ.

Крім основної сюжетної лінії, гравцям доступні окремі місії, а також багатокористувацький режим, де можна боротися один з одним у космічних баталіях.

The Texas Chain Saw Massacre

Платформи: ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series

Жанр: action, fighting, indie

Дата виходу: 18 серпня

Хорор, заснований на культовій кінофраншизі "Техаська різанина бензопилою", розповідає про серійного вбивцю, відомого як Шкіряне обличчя. За основу гри взято персонажів та події однойменного фільму жахів 1974 року.

The Texas Chain Saw Massacre — це асиметричний мультиплеєр, тобто, хтось керує лиходієм, а хтось — його опонентом. Якщо точніше, троє гравців візьмуть під контроль шалену сімейку канібалів, а четверо — керуватимуть їхніми ймовірними жертвами. Задача перших — упіймати здобич, тоді як ті, хто вижив, мають якнайдалі втекти від маніяків. Судячи з трейлера, на ігроманів чекає багато жорстоких сцен насилля.

Immortals of Aveum

Платформи: ПК, PS5, Xbox Series

Жанр: FPS, adventure

Дата виходу: 22 серпня

Магічний шутер Immortals of Aveum розповідає історію Джека, який вступив в елітний орден бойових магів, щоб врятувати світ. Для того, щоб зупинити Вічну війну, головному герою треба буде розкрити таємниці минулого Авеуму.

За словами розробників, на проходження сюжетної лінії гри піде близько 25 годин. Водночас для тих, хто любить досліджувати, шлях виявиться намагатися довшим. Адже для гравців підготували багато різних секретів, головоломок та паралельних завдань, проходження яких допоможе відкрити нові горизонти.

Fort Solis

Платформи: ПК, PS5, MacOS

Жанр: adventure

Дата виходу: 22 серпня

Fort Solis — це стратегічна гра на виживання та симулятор, в якій доведеться керувати фортом на безлюдному острові, постійно захищаючись від нападів зомбі.

Гравцям пропонують кілька режимів, серед яких — кампанія та багатокористувацький режим. Перший варіант передбачає виконання різноманітних завдань для просування вперед та захисту форту. Другий розрахований на багато користувачів, які можуть об'єднуватися в клани для боротьби з ворогами або боротися один з одним за ресурси й території.

Sea of Stars

Платформи: ПК, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series

Жанр: RPG, indie, adventure

Дата виходу: 23 серпня

Sea of Stars — приквел The Messenger. Дія гри відбувається у фантастичному світі, де двом головним героям доведеться об'єднати сили сонця і місяця, щоб опанувати магію затемнення і побороти монстрів злого алхіміка.

Під час виконання місії гравці зможуть проводити парні атаки, використовувати заклинання та посилення, а також міняти персонажів на полі бою.

Blasphemous II

Платформи: ПК, PS5, Nintendo Switch, Xbox Series

Жанр: platformer, indie, adventure, fighting

Дата виходу: 24 серпня

Продовження культової однойменної гри відбуватиметься в тому ж фентезійному світі Курседа, де панує релігійне божевілля та магія. Головний герой — воїн-священник — відправляється на пошуки джерела зла, яке поглинуло його землю. На цьому шляху на гравців чекають битви та пастки, які треба подолати, аби дістатися до короля-кошмару.

У Blasphemous II гравці самостійно обиратимуть свій шлях і змінюватимуть історію, залежно від прийнятих рішень. У кінцевому підсумку священник може або стати героєм, який врятує землю, або стати рабом головного зла.

Armored Core VI: Fires of Rubicon

Платформи: ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series

Жанр: action

Дата виходу: 25 серпня

За сюжетом, на віддаленій планеті Рубікон-3 виявили загадкову речовину, яка б мала покращити технологічні можливості людства. Натомість вона призвела до катастрофи, в результаті якої планета і навколишні зірки охопило полум'ям і бурями. Майже через 50 років речовина знову з’являється на зараженому Рубіконі-3. Гравцям доведеться проникнути на закриту після катастрофи планету й пройти різноманітні місії у боротьбі за невідому речовину з позаземними корпораціями.

Goodbye Volcano High

Платформи: ПК, PS4, PS5, MacOS

Жанр: indie, adventure

Дата виходу: 29 серпня

Гра з кіношною графікою розповідає про останні дні життя групи антропоморфних динозаврів, які навчаються у старшій школі Volcano High. Гравцям доведеться контролювати персонажів та приймати рішення, які вплинуть на результат їхньої історії.

Гра має шість ключових персонажів, розв'язання особистих проблем яких — головна задача геймерів.

Goodbye Volcano High зосереджена на дослідженні взаємин між персонажами, їх друзями й родинами, а також на спробах знайти своє місце у світі перед близьким кінцем.

Under The Waves

Платформи: ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series

Жанр: indie, adventure

Дата виходу: 29 серпня

Under the Waves — однокористувацька гра, дія якої відбувається під водою. Гравцям доведеться досліджувати величезну область на підводному човні.

За сюжетом, події гри розгортаються в технофутуристичних 70-х роках минулого століття в Північному морі. Головний герой — професійний водолаз Стен, який ізолює себе в морських глибинах, аби пережити важку втрату. У кінці йому доведеться зробити важкий вибір — залишитися назавжди в безодні або вирватися на поверхню і продовжити звичайне життя.

Це 10 головних ігрових релізів липня