Головні ігри лютого 2023 року

Рольова гра у світі Гаррі Поттера, науково-фантастичні пригоди на інших планетах, полювання на величезних монстрів та історія самурая з револьвером. Розповідаємо, які нові ігри вийдуть у лютому.

Hogwarts Legacy

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: RPG, Adventure, Open-World
Дата виходу: 10 лютого

Рольова гра з відкритим світом у всесвіті Гаррі Поттера. Гравцям пропонують зануритись у цей магічний світ та відчути себе учнем Гоґвортса, створивши власного персонажа. Тут будуть як добре знайомі шанувальникам поттеріани, так і зовсім нові локації, фантастичні звірі й монстри, підступні злодії та, звісно ж, багато магії.

Події гри розгортатимуться у Гоґвортсі 1800-х років. Головний герой — не зовсім звичайний студент: він володіє здатністю сприймати та опанувати стародавню магію. Як саме герой розпоряджатиметься своєю силою, вже буде вирішувати гравець.

Company of Heroes 3

Платформи: PC
Жанр: Strategy, Action
Дата виходу: 23 лютого

Нова частина у франшизи воєнних екшен-стратегій Company of Heroes, події якої розгортаються на Середземноморському театрі Другої світової війни. У грі будуть представлені чотири фракції, що брали участь у реальних бойових діях в цьому регіоні.

Гравцю потрібно взяти на себе командування військом та ухвалювати рішення, які впливатимуть на хід як конкретних битв, так і усієї воєнної кампанії. У розпорядженні гравців будуть сухопутні, повітряні та військово-морські сили. Окрім кількох режимів одиночної кампанії також можна буде потягатися із живими супротивниками у багатокористувацькій грі.

Like a Dragon: Ishin!

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action, Adventure, Open-World
Дата виходу: 21 лютого

Історія легендарного самурая Сакамото Рьоми, який прагне знайти вбивцю свого батька, зняти з себе підозри та повернути свою честь. У пошуках справедливості герой відправляється до Кіото, але його подорож покладе кінець епосі самураїв і назавжди змінить історію Японії.

У розпорядженні героя буде не лише традиційний самурайський меч, а й револьвер, за допомогою якого він боротиметься проти несправедливості та різноманітних негідників.

Wanted: Dead

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action, Shooter, Slasher
Дата виходу: 14 лютого

Гібрид слешера та шутера, події якого розгортаються у кіберпанковій версії Гонконгу. У центрі сюжету — елітний поліцейський підрозділ Zombie Unit, який намагається розкрити велику корпоративну змову. На шляху до цієї мети головній героїні, лейтенанту Ханні Стоун, доведеться зіткнутися з безліччю бандитів, найманців та елітних військових.

У Wanted: Dead поєднуються видовищні прийоми рукопашного бою та брутальні перестрілки від третьої особи. Автори гри обіцяють, що бої будуть нелегкими, а для перемоги над натовпами супротивників доведеться використовувати все, що потрапить під руку.

Scars Above

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action, Adventure
Дата виходу: 28 лютого

Фантастичний бойовик із цікавим заплутаним сюжетом та високою складністю. Головня героїня — вчена, яка потрапила у ворожий іншопланетний світ далеко за межами Сонячної системи й тепер має якось вижити та відшукати решту своєї команди. Їй доведеться використовувати усі свої уміння, знання та обладнання, щоб протистояти загрозам чужої планети.

У грі велика увага буде приділена виживанню та дослідженню світу, а для перемоги над численними ворогами потрібно буде обирати правильну тактику, при чому для різних супротивників вона має бути різною.

Sons Of The Forest

Платформи: PC
Жанр: Survival, Horror, Action
Дата виходу: 23 лютого

Події цього горору відбуваються на моторошному віддаленому острові, куди головний герой відправився відшукати зниклого мільярдера, а знайшов цілу купу мутованих людожерів. Тепер йому доведеться боротися за виживання, використовуючи для цього усе, що запропонує навколишнє середовище.

Гра пропонує повну свободу дій — тут не буде NPC, які дають квести, а гравець сам вирішуватиме, куди йому йти та що робити. Головна задача - вижити та не стати чиїмось обідом.

Octopath Traveler II

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch
Жанр: RPG, Adventure
Дата виходу: 24 лютого

Гра розповідає про вигаданий світ Солістії, де існують два розділені морем континенти. На східному та західному континентах процвітають різноманітні культури, розвиваються нові технології, а кораблі проходять жвавими морськими шляхами.

Гравцю пропонують дослідити цей різнобарвний світ, подорожуючи землею та морем, знаходячи нову інформацію, зустрічаючись з новими персонажами та розв'язуючи конфлікти місцевих мешканців.

Wild Hearts

Платформи: PC, PlayStation 5, Xbox Series X
Жанр: Action, Adventure
Дата виходу: 17 лютого

Незвичайний симулятор мисливця, де здобиччю виступають не звичайні тварини, а фантастичні істоти кемоно, що уособлюють руйнівну силу природних стихій. Щоб побороти таких величезних ворогів, потрібно проявити винахідливість і майстерність, вивчати їхню поведінку та підбирати потрібну зброю.

Події гри відбуваються у світі фентезійної феодальної Японії, де могутні кемоно наробили немало лиха. У кожній локації на гравця чекатимуть мальовничі пейзажі та небезпека. А несподівані зміни погоди зроблять полювання ще складнішим.

Horizon Call of the Mountain

Платформи: PlayStation VR2
Жанр: Action, Adventure
Дата виходу: 22 лютого

Пригода у всесвіті Horizon з видом від першої особи, створена спеціально для віртуальної реальності. Такий незвичайний формат гарантує ще глибше занурення у красивий та небезпечний постапокаліптичний світ, де поряд з племенами людей живуть велетенські механізовані створіння.

Цього разу грати потрібно буде за опального колишнього солдата, який має розкрити нову таємницю, щоб врятувати свій народ. Тут можна буде підкорювати гірські вершини, вступати у двобої з хижими машинами та зустрічатися зі знайомими героями світу Horizon, серед яких — головна героїня перших двох ігор Елой.

Deliver Us Mars

Платформи: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Жанр: Action, Adventure
Дата виходу: 2 лютого

Ще одна наукова фантастика, цього разу — продовження гри Deliver Us The Moon. Після подій попередньої гри пройшло 10 років. Людство знаходиться на межі вимирання, угруповання Outward викрало ковчеги колонізаторів, які є ключем до порятунку земної цивілізації. Головна героїня у складі екіпажу Zephyr вирушає на Марс, щоб повернути ці ковчеги.

Виживання у суворих умовах червоної планети обіцяє буде нелегким. Щоб розкрити секрети угруповання Outward і впоратися з усіма випробуваннями, головній героїні знадобиться уся її сила і розум.

Це 10 головних ігрових релізів січня