Це 10 головних ігрових релізів березня

У березні на геймерів чекає кілька нових ігрових релізів і безліч перевидань та доповнень. Щось вже доступно на платформах, а щось ось-ось з’явиться.

Leap

Платформи: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Steam, PC

Жанр: Action

Дата виходу: 1 березня

Футуристичний шутер з видом від першої особи виконано у науково-фантастичному сеттингу. Гра розрахована на багато користувачів. Зокрема, в бою може взяти участь до 40 гравців на стороні захисників Землі (UEDC) або бунтівників-екзотерранців.

Проєкт пропонує безліч видів зброї, чотири класи здібностей, можливість пересуватися на власному транспорті, влітати в бій на механічному лосі тощо.

Wo Long: Fallen Dynasty

Платформи: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S (Xbox Game Pass)

Жанр: Action, RPG

Дата виходу: 3 березня

Рольовий екшн у жанрі soulslike від японської студії Team Ninja. Це хардкорне й водночас дещо світле фентезі, в центрі якого — імперія Хань, яка занепадає через нашестя демонів. Серед фантастичних персонажів зустрічаються і реальні історичні діячі — полководці та правителі Китаю. Щоправда, центральну роль відіграє безіменний солдат імперії. Перш ніж почати бій проти загонів монстрів, необхідно кастомізувати героя, обрати зовнішність, стать, клас; вибрати йому звіра-супутника та стихію.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

Платформа: PC, PS5, Xbox Series X|S

Жанр: Action, RPG

Дата: 7 березня

Ремастер однієї з топових та найсмішніших PRG останніх років. У комплект увійдуть усі доповнення з покращеною графікою, новими анімаціями та оптимізацією.

Для оновлення поточної версії гри необхідно придбати усі доповнення і доплатити власне за саме оновлення близько 10 доларів.

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

Платформа: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch

Жанр: Survival horror

Дата: 9 березня

Перевипуск культової серії Fatal Frame на актуальні платформи. Власники збереженого Fatal Frame: Maiden of Black Water отримають бонус для Mask of the Lunar Eclipse.

У центрі сюжету — дівчина з амнезією, яка прагне дізнатися про власне минуле. Для цього вона повертається на острів, де кілька років тому була врятована.

Bleak Faith: Forsaken

Платформи: PC, PS4, Xbox One

Жанр: Action, RPG

Дата виходу: 10 березня

Розробники бюджетного екшну пропонують гравцям похмурий soulslike-світ, в якому кожен ворог більше не на одну й навіть не на дві голови. Битися зі справжніми велетнями допоможе велике різноманіття зброї та гнучка система навичок. Гра невибаглива до ПК, проте досі нічого не відомо про ціну.

DC’s Justice League: Cosmic Chaos

Платформа: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch

Жанр: Action, Adventure

Дата: 10 березня

DC’s Justice League: Cosmic Chaos — типова гра на мобільні платформи, проте є дещо, що відрізняє її від них. Зокрема, це — супергерої протагоністи. Гравці зможуть обрати між Суперменом, Бетменом та Диво-жінкою. Крім того, доступний кооператив для двох гравців перед одним екраном, що допоможе урізноманітнити ваше дозвілля з друзями та близькими.

Tchia

Платформи: PC, PS4, PS5 (PS+ Extra)

Жанр: Action, Adventure

Дата виходу: 21 березня

Пригода дівчинки Меавору з надприродними здібностями, яка опинилася на острові посеред океану. Прототипом місцевості у грі вважаються острови на сході від Австралії.

Особливість персонажу — вміння вселятися у предмети та тварин. Саме це допоможе у подоланні перешкод та в битвах. Одна із головних місій — врятувати батька дівчинки.

Острів доведеться вивчати самостійно, оскільки на початку гравці отримують повністю пусту карту. Не забудьте позначити на ній важливі для себе місця.

Resident Evil 4 Remake

Платформи: PC, PS4, PS5, PSVR 2, Xbox Series X|S

Жанр: Action, Adventure, Horror

Дата виходу: 24 березня

Рімейк четвертої частини із вдосконаленою графікою, можливостями штучного інтелекту та здібностями головного персонажу. Зокрема, він навчився присідати і контратакувати. В іншому оригінал гри не змінився.

Terra Nil

Платформи: Android, iOS, Windows

Жанр: City-building

Дата виходу: 28 березня

Медіативний симулятор будівництва фокусується не на будівлях, як це прийнято в подібних іграх, а на реконструкції екосистеми. Так, на початку гравців чекає пустка, яку необхідно перетворити на квітуче поле або ліс. Кому як заманеться. Потім, якщо хочеться, можна все спалити й на місці випаленої землі спробувати заново.

Crime Boss: Rockay City

Платформи: PC

Жанр: FPS, Action

Дата виходу: 28 березня

Барвистий шутер про Тревіса Бейкера, який мріє стати кримінальним монархом міста Рокай. Гравців чекає стартерпак типових шутерів —  купа зброї, перестрілки і все таке. Але головне — акторський склад, який нібито виліз прямісінько з класичних бойовиків початку 90-х. Очолює його ніхто інший, як Чак Норріс власною персоною.