Це топ-5 новинок від українських дизайнерів

Боді з акваторіями України, сорочка з деревом життя та светр "Батьківщина-мати". Це топ-5 новинок від українських дизайнерів.

Як і кожен з українців, вітчизняні дизайнери день за днем працюють заради нашої спільної перемоги. Хтось шиє військову амуніцію, хтось донатить кошти від продажів своїх колекцій, а хтось створює патріотичні дропи для популяризації України у світі. 

Саме про такі новинки ми зараз і поговоримо. 

Heavy projects x kooperativ 

Молодий харківський дизайнер Нікіта Лаптінов, засновник street wear-бренду Heavy projects, створив дебютну колекцію постерів з логотипами міст, що найбільше зазнали руйнувань від російської агресії.

А разом з тим випустив перший дроп одягу у колаборації з легендарною харківською перукарнею Kooperativ. На лонгсливах унісекс від Heavy projects зображено харківський район Поділ, а також стилізовані квіти та обличчя. 

Частину коштів від продажу колекції дизайнер обіцяє відправити харківським волонтерам Some people, які з перших днів війни допомагають людям, що лишились  у місті та області.

Лонгслів Heavy projects

Farfi 

Светр "Столиця", який вже став візитівкою бренду, переродився у новому, патріотичному світлі. Тепер замість білого силуету "Батьківщини-матері" на чорному светрі красується жовто-блакитний.

Таке рішення у бренді називають більш відповідним часу, і особливо тепер, коли довкола київського монумента тривають запеклі дебати про його демонтаж.

Склад светра при перезапуску анітрохи не змінився: це, як і раніше, 50 на 50 акрилу та шерсті.

Светр Farfi

Etnodim

Всіма улюблений київський бренд Etnodim нещодавно випустив лімітовану сорочку "Сміливість", прикрашену деревом життя.

На його гілках дизайнери вишили контури міст, найбільш постраждалих з моменту повномасштабного вторгнення Росії. Це Маріуполь, Буча, Херсон, Ірпінь, Харків, Чернігів, Волноваха. А також Чорнобаївка та острів Зміїний. 

Окрім того, на манжетах, кокетці та спині бачимо образи родини, що тримається за руки, — і так одна за одною, єдина, як і сама країна.

"Ми присвячуємо її волонтерам та волонтеркам, тим, хто продовжує працювати, тим, хто перераховує гроші на ЗСУ, тим, хто ходить на мітинги, створює креативи, тим, хто активно висловлюється в соцмережах, тим, хто турбується про близьких, кожному, хто намагається жити та боротися. Ми присвячуємо її сміливості українців!" — заявили в Etnodim.

Сорочка Etnodim

O(FourFour)

Головним натхненням дизайнерів при створенні нової весняно-літньої колекції O(FourFour) стали українські водойми. А саме: Буг, Дніпро, Інгул, Тиса, Синевир та інші. 

Особливістю бренду є робота з екологічними матеріалами на основі переробленого океанічного сміття.

Кожен купальник чи боді має назву однойменної акваторії та кольором чи кроєм передає її особливості. Наприклад, надихаючись Дніпром, дизайнери створили графітовий боді з зеленими та голубими плямами.

Купальник DNIPRO

Deep.ua 

Лімітована колекція Litopys від бренду deep.ua в колаборації з ілюстратором Тіною Тихоненко — це квінтесенція символів та ототожнень стародавньої української культури.

Всі ілюстрації, використані у роботі, взяті з історичних та етнографічних книжок про побут українців з IX по XIII століття.  Це обробіток землі, полювання, ремісництво, а ще релігійне життя.

"Наш головний меседж: Київська Русь є спадщиною України, ми цим пишаємось і готові розповідати всьому світу", — прокоментували дизайнери бренду.

Вишиванка Litopys

Розпродаж у Києві: де шукати накращі знижки на одяг та аксесуари