Патріотичні шкарпетки
Фото: Dodo Socks

Днями у мережі активно обговорювали креативний політичний меседж директора Центру стратегічних комунікацій НАТО Яніса Сартса. Річ у тому, що європейський посадовець прийшов на конференцію "Незалежність інформації” у Варшаві у парі шкарпеток від українського бренду Dodo Socks із дуже промовистим написом "Топчу р*сню". Звісно ж, багатьом одразу ж закортіло придбати й собі такі круті шкарпетки або щось схоже на них. 

Тож тримайте добірку українських брендів, які роблять патріотичні шкарпетки. Тим більше, що з настанням осені цей предмет одягу став більш актуальним, ніж влітку. Бо тримати ноги у теплі приємно, а у теплих шкарпетках, зроблених з любов'ю до України — ще приємніше.

Dodo Socks

Якщо вже ми вже згадали про Dodo Socks, то з них і почнемо. Цей бренд створили двоє ІТ-спеціалістів зі Львова. Виробництво налагодили на фабриці у Рубіжному на Луганщині (зараз це місто — під російською окупацією), а головною особливістю шкарпеток став їх яскравий, винахідливий та дотепний дизайн. Продукцію Dodo Socks дарували навіть великому поціновувачу веселих шкарпеток — прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо. 

З початком повномасштабної війни бренд випустив чимало патріотичних шкарпеток та інших аксесуарів, а частину грошей від продажу своїх товарів стабільно перераховує на допомогу ЗСУ. Пара високих шкарпеток коштує 200 грн.

Griffon Socks

Цей бренд був створений понад десять років тому сімейною парою з Харкова. Засновники Griffon Socks довго шукали формулу “ідеальних шкарпеток”, які б довго слугували своїм власникам та дарували їм позитивні емоції. Бренд співпрацює з різними українськими художниками та дизайнерами, тому усі принти є унікальними. Шкарпетки випускає боксами — невеличкими колекціями, кожна з яких нараховує кілька варіантів дизайну. За останні місяці виробник випустив і кілька патріотичних серій. Бокс з чотирма парами шкарпеток коштує від 350 грн.

DUNA

Фабрика “Дюна-Веста”, розташована у Львівській області, є справжнім ветераном шкарпеткового виробництва. Працює вона ще з далекого 1965 року, і зараз залишається одним із найбільших виробників шкарпеток та колготок в Україні. Продукція DUNA вже багато років продається по всій країні та навіть за кордоном. Мабуть, їхні шкарпетки можна знайти у шухлядах більшості українців. Звісно ж, і цей виробник не зміг оминути гостру для кожного українця тему. Пара високих шкарпеток коштує 70 грн.

Premier Socks

Підприємство з виготовлення шкарпеток Premier Socks знаходиться під Полтавою. Бренд випускає лімітовані дизайнерські колекції з яскравими принтами. Також можна замовити шкарпетки за індивідуальним дизайном. На початку повномасштабної війни виробник налагодив випуск товарів з патріотичними написами та принтами, частина грошей від продажу яких йде на підтримку ЗСУ. Чи треба казати, що такі шкарпетки виявились популярними серед українців? Пара високих шкарпеток коштує від 70 грн.

SMTH.

Цей бренд здебільшого спеціалізується на спідній білизні, проте в їхній колекції є і досить широкий асортимент шкарпеток: з різнокольоровими принтами, більш класичних або теплих для дому. На відміну від інших брендів, які виробляють шкарпетки переважно з бавовни, SMTH. також активно використовують нейлон та лайкру.  

"Спадщина": як з’явився новий український бренд