Модні пальто на осінь 2022

Позначка термометра поступово падає вниз, і от вже осінь не те що на порозі, а впевнено господарює у хаті. Тренчі та шкірянки вже не рятують від вогкої погоди, а значить, пора діставати головний символ осені — пальто. 

Картате, "звірине" чи біле? Нумо обирати разом! Це — п'ятірка найтрендовіших моделей пальт для цієї осені. 

Клітинка

У нинішньому модному сезоні на подіумах усього світу безумовно домінує картатий принт, що став вже класичним для осінньо-зимового сезону. Моделі в клітинку майже завжди ідеально вписуються в гардероб і доцільні у будь-якому образі.

Надати перевагу слід подовженим моделям та моделям оверсайз. А щодо кольорової гами — обрати голубі відтінки, фуксію чи помаранч. 

Пальто Isabel Marant. Ціна — 28450 грн

Пальто Isabel Marant Пальто MANGO. Ціна — 4999 грн

Пальто MANGO

Шкіряні пальта

Тренд на яскраві кольори у верхньому одязі міцно закріпився ще з минулої осені. А цього разу дизайнери вирішили потішити модниць яскравими барвами та життєрадісними відтінками на шкірі.  

Саме тому традиційні моделі з чорної та коричневої шкіри значно "посунулись", поступившись місцем більш яскравим представникам жанру. Наймодніші кольори пальт — жовтий, синій, помаранчевий, бірюзовий та зелений.

Пальто Reserved. Ціна — 1599 грн

Пальто ReservedПальто Zara. Ціна — 3299 грн

Пальто Zara

Біле пальто

На противагу буянню барв чимало модних будинків запропонували цієї осені носити біле пальто. Погодьтеся, нічого практичного в цьому нема, проте жоден інший верхній одяг не справить такого ж вау-ефекту, як стильне пальто білого кольору.  

Можливо, це зовсім не для наших реалій, принаймні для пересування у громадському транспорті, але ж як яскраво ви будете виглядати у ньому на прогулянці чи у поході в ресторан. 

Пальто MANGO. Ціна — 6999 грн

Пальто MANGOПальто Zara. Ціна — 3999 грн

Пальто Zara

Тигровий принт

Можливо, це данина символу року (2022-й за східним календарем — рік Тигра), а може, просто багато хто з дизайнерів вирішив піти в опозицію до класичного леопардового принту. Так чи інакше, але в підсумку наймоднішим тваринним принтом осені став саме тигровий.  

У колекціях провідних фешн-брендів з'явилися різні варіанти цього забарвлення — від класичного до фантастичного. А носити його рекомендують total looks. 

Пальто Stradivarius. Ціна — 1202 грн

Пальто StradivariusПальто Hugo. Ціна — 9069 грн

Пальто Hugo

Довге пальто

Популярність і практичність цієї моделі може зрівнятися хіба що з білими, але, як і білі пальта, довгі «"беруть" зовсім іншим — ефектністю, красою та аристократичністю.

Таке пальто однозначно стане родзинкою у вашому гардеробі та доповнить будь-який образ, надавши йому святковості. 

Пальто Reserved. Ціна — 4599 грн

Пальто Reserved.Пальто Reserved. Ціна — 2599 грн

Пальто Reserved

Це топ-5 наймодніших брючних костюмів сезону