Тренди сонцезахисних окулярів 2024
Колаж: Микита Шклярук

Сонцезахисні окуляри рятують від мімічних зморшок та захищають від сонячного проміння. Які моделі обрати цього літа, розповідаємо нижче.

Авіатори

Тренди окулярів 2024: авіатори

Напевно, найочікуваніше повернення на модний Олімп. Окуляри-авіатори створили для льотчиків і вони стали комерційно успішною моделлю у світі. Проте модній індустрії потрібно виробляти та продавати щось нове, тому близько десяти років нас запевняли, що вони відійшли в минуле. 

Насправді ця модель актуальна завжди, оскільки личить практично будь-якому типу обличчя та захищає очі не тільки від сонця, а й від пилу. 

Авіатори цього сезону відпрацювали на подіумах Bottega Veneta та Saint Laurent. Вже в осінньому сезоні вони будуть у кожній другій колекції провідних будинків моди світу.

Тиха розкіш

Тренди окулярів 2024: тиха розкіш

Ще один відгомін минулого — сонцезахисні окуляри в тонкій золотій оправі, що почали підкорювати серця фешеністів ще в сезоні осінь-зима. Зараз вони доречно ввійшли до гарячого тренду літа librarian-core (“стиль бібліотекарки”) та буквально захопили інстаграми всіх модних інфлуенсерів.

Модель однозначно є однією з найпрактичніших, адже однаково добре вписується у повсякденний, вечірній, пляжний та навіть спортивний гардероб. 

Сонцезахисні окуляри-маска

Тренди окулярів 2024: маска

Все нове — добре забуде старе. “Маски” зараз, як і на початку нульових, переживають чергову хвилю популярності. 

Цього сезону носять “маски”, що найближчі до свого походження — найперших авіаторів, створених Bausch & Lomb (більш відомі широкому загалу як Ray-Ban) ще 1937 року. Нинішні окуляри-маски ті самі масивні “авіатори”, тільки зі склом на місці перемички. 

Цього сезону ця модель увійшла до топ 3 найпродаваніших моделей на сайті Mytheresa.

Сонцезахисні окуляри в стилі попарт

Тренди окулярів 2024: поп арт

Артистичні оправи цього сезону — також один з найгарячіших трендів. Найцікавіші моделі випустив Джонатан Андерсон для свого однойменного бренду, а також для Будинку Loewe. Те саме — Данієль Розбері для Schiaparelli.

Такі сонцезахисні окуляри не стануть базою на кожен день, проте здатні справити незабутнє враження.

Спортивний стиль

Тренди окулярів 2024: спортивний стиль

Спортивний стиль вже кілька років є одним з найактуальніших трендів не тільки в одязі, а й в окулярах. Ця тенденція продовжується і в сезоні-2024.

Такі сонцезахисні окуляри мають акцент на комфорті та функціональності, а отже стануть прекрасною повсякденною базою. 

На відміну від традиційних спортивних окулярів, сучасні моделі пропонують у широкому асортименті кольорів та дизайнів, що дозволяє їх легко інтегрувати в повсякденний гардероб. До класичних костюмів чи вечірнього дрескоду такі сонцезахисні окуляри не пасуватимуть. Проте до образів у стилі smart-casual, спорт-шик чи нормкор — на відмінно!  

7 українських брендів купальників