Ідеї татуювань про Київ
Фото: instagram.com/dariakryzhtattoo

Кияни завжди любили своє місто особливою любов’ю. І виражали її теж по різному. А з війною це стало ще помітніше. Наразі по всій Україні люди почали набивати патріотичні татуювання. І ескізів присвячених українській столиці також стало більше. Адже хтось поїхав із міста і зараз мріє повернутися. А хтось лишився і тепер відчуває зв’язок із Києвом ще сильніший. Сьогодні НК публікує добірку найпопулярніших тату присвячених улюбленій столиці. Спеціально до дня Києва.

Каштан

Каштан — це один із символів Києва. Тому бажання киян набивати його листя цілком можна зрозуміти. Існує багато варіацій таких татуювань. Їх роблять на пальцях, передпліччях, торсі та взагалі де завгодно. Також може відрізнятися стилістика. Але здебільшого татуювання з листям каштана — це просто контур. Іноді зафарбований, а іноді — ні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by R O Y (@vitaly_roy)

Телефонний код

Це мода, яка пішла з хіп-хопу. Західні репери зазвичай використовували телефонний код, як один зі способів самоідентифікації. А з часом ця практика стала розповсюджена не лише у хіп-хопі. Кияни набивають телефонний код рідного міста, вставляють цифри 044 у свої нікнейми (найвідоміший приклад — 044 Rose, який зняв кліп з покійним Lil Peep), малюють з ними графіті та роблять з цими цифрами все, що можуть придумати.

Батьківщина-Мати

Це достатньо помітна фігура у київській культурі (оцініть каламбур від 9 до 10), тому і набивають її часто. Варіації є різні — тут все залежить від фантазії майстра та клієнта. Це може бути просто зафарбований силует або ж реалістична статуя з навколишнім пейзажем. Або ще щось. Нам здається, що частіше ніж Батьківщину-Мати б’ють тільки каштани.

“Київ”

Як сильніше виразити любов до Києва (за допомогою татуювання) ніж написом “Київ” на тілі? Ми теж не знаємо. Написи бувають різної стилістики й на різних місцях. Але посил у них ідентичний та цілком зрозумілий.

Схема метро

Кілька років тому люди почали бити схеми Київського метрополітену. Вони також бувають в різних варіаціях. Найпопулярніше запитання, яке їм ставлять: “Що робитимеш, коли побудують четверту гілку?”. Відповідаємо за них — добивати.

Нестандартні тату

Це найцікавіше (а іноді й найнезрозуміліше), що можна зустріти. Люди б’ють ті речі або місця, які особисто у них асоціюються з Києвом. І якщо хтось набиває столичні гаражі по яких лазив у дитинстві — ми вважаємо, що це прекрасно. Тут у нас два приклади нестандартних татуювань на київську тематику.