Модне взуття літа 2022

Тенденції до гендерної нейтральності вже не перший сезон витають у повітрі. І це літо не стало винятком. Модні будинки все частіше створюють капсули she like he, призначені для пар, а по суті ця продукція є одними й тими ж моделями у різних розмірах. 

Тренд на нормкор позиціонується як опозиційне бачення сучасної моди, проте, як і все, до чого долучаються трендсетери, він став попсовою її частиною. Та якщо не заглиблюватись у тонкощі сучасного модного світу, найпростіший висновок напрошується сам собою — що модно для нього, те модно й для неї та навпаки. 

Що ж, давайте подивимось на топ-5 елементів модного взуття цього літа, які підходять абсолютно всім! 

Сандалі рибалки, або ремінці та перемички

Напевно, в кожного з нас у дитинствібули такі сандалі, грубі, з "дубової" шкіри та ще й до біса схожі на сандалі діда. Так ось, цього літа це — найгарячіший тренд! При цьому чим більше ремінців на них, та чим олдскульніші, тим краще.

Вона — сандалі Artell shoes за 3600 грн, він — сандалі Marsell за 10 275 грн.

Сандалі рибалки

Wow! 

Потроху оговтавшись від необхідності зациклюватись на карантинних тапках та кросівках, модельєри у новому сезоні пропонують взуватися у все найгарніше, найблискучіше та найяскравіше, одним словом — у взуття з wow-ефектом! 

Неординарний каблук, блискучі фактури, глітер, неонові кольори, металеві ефекти — вибрати є з чого. Таке взуття стане смачним акцентом в образі, навіть якщо надіти звичайні джинси та білу футболку. 

Вона — босоніжки Marsala за 5500 грн, він — кросівки Li-Ning за 2947 грн.

Взуття з wow-ефектом

Спорт

Незважаючи на те, що спортивний стиль потроху відходить на задній план, його фанатів від цього не меншає. А тому в угоду фешн-споживачам модні будинки випустили безліч спортивних варіацій для цього літа: кросівки без п'ятки, перфоровані кеди, босоніжки спорт-шик тощо.

Варіацій і справді багато, а під що їх носити — і поготів. Надягайте таке взуття до вже попсового поєднання з легкою сукнею для неї чи під класичні брюки та поло для нього — це зручно! А по-друге, хоч іне на піку, проте все ще модно. 

Він — кросівки Y-3 за 7380 грн, вона — сандалі Fila за 1500 грн.

Спортивне взуття

Плаский хід

Так, мова піде про балетки, бабуші чи лофери без каблука. Напевно, найулюбленіше у багатьох з нас взуття, бо саме в ньому можна проходити цілий день, не відчуваючи жодної втоми в ногах. Цього літа дизайнери пропонують залучати практично до будь-якого образу: від класичних вечірніх до повсякденних і спортивних. 

Вона — балетки Kachorovska за 2800 грн, він — туфлі Maurizi Softy за 7500 грн.

Взуття з пласкою підошвою

Платформа 

З крайності — у крайність! Саме так, разом з пласким ходом цього літа неабияк популярна і платформа!  Причому йдеться не тільки про босоніжки чи туфлі, а й про кросівки та сандалі! 

Платформу впровадили майже всюди. Величезний плюс у тому, що тепер хлопці, трохи нижчі за своїх дівчат, зможуть їх "наздогнати", ну а мінус — що дівчата у такому взуттізможуть піти далеко у відрив.  

Вона — черевики Reserved за 1299 грн, він — лофери Reserved за 899 грн.

Взуття на платформі

Квіти, неон та бахрома: це топ-5 модних тенденцій літа