Модні тренди літа 2022: як і з чим носити одяг кольору хакі
Колаж: Наш Київ

Незважаючи на те, що кольором року за версією Pantone був названий лавандовий, ми, українці, вирішили по-своєму. Вільно чи невільно для нас найактуальнішим кольором цього сезону став — хакі.

Багато хто вважає його кольором війни, і це не дивно. Але і в мирному житті йому точно знайдеться місце. Ну а як його адаптувати до повсякденного гардеробу, зараз розберемося. 

Хакі майже завжди тією чи іншою мірою присутній у модних тенденціях щороку та незалежно від сезону користується популярністю. Завдяки універсальності та практичності цей відтінок займає місце у базовому гардеробі ледь не кожного модника. Одяг кольору хакі створює відчуття прохолоди, натуральності, комфорту та спокою — все, що потрібно для спекотного міського літа. 

Хакі має безліч розмаїтих відтінків — від темних до світлих, а це означає, що підібрати його у свій гардероб зможе кожен. Завдяки своїм характеристикам хакі прекрасно поєднується з багатьма кольорами, займаючи нейтральну роль в ансамблі, підкреслюючи своїх "сусідів". 

У комбінації з білим ви отримаєте свіжу і легку композицію, а от з чорним — більш похмуру та офіційну. Бежевий створює гармонійний образ у натуральних кольорах, а от поєднання з пастеллю додасть романтичних ноток. 

Поєднання хакі з білим та бежевимНайбільш цікавим, на нашу думку, є поєднання хакі з яскравими та насиченими кольорами: неон, фуксія, помаранчевий, електрик, металевий. Такі образи будуть виразнішими та більш модними, в залежності від доданих акцентів. 

Поєднання хакі з рожевим кольоромСміливо обирайте хакі цього літа і не бійтесь впроваджувати його у свій гардероб. Він однаково доречний як для жінок, так і для чоловіків, а варіацій його міксування й справді не злічити.

Для нього

Чоловіча бейсболка Deus Ex Machina, 1 300 гривень. 

Чоловіча бейсболка кольору хакі Чоловіча футболка кольору хакі

Сумка-бананка Flaner, 1 080 гривень. 

Сумка-бананка кольору хакіЛляні брюки Reserved, 1 399 гривень.

Чоловічі лляні брюки кольору хакі Чоловічі лляні брюки кольору хакі

Чоловічі високі кеди Syndicate, 2 380 гривень. 

Чоловічі кеди кольору хакі

Для неї

Жіночий капелюх-крюше Mari B, 2 500 гривень. 

Жіночий капелюх-крюше кольору хакіСукня Reserved, 699 гривень. 

Жіноча сукня кольору хакі Жіноча сукня кольору хакі

Сумка Kachorovska, 3 100 гривень. 

Жіноча сумка кольору хакіМюлі Stella Luna, 4 020 гривень. 

Мюлі кольору хакі Мюлі кольору хакі
8 українських брендів, які запустили патріотичні лінійки