Українські бренди купальників
Колаж: Микита Шклярук

Літо набирає обертів, а міських басейнів відкривається все більше й більше. Тому редакція “Наш Київ” підготувала для вас топ 7 вітчизняних брендів купальників. 

La Mare

La Mare

Український бренд купальників La Mare Swimwear з’явився на ринку влітку 2015 року. Метою виробників було створити суперякісний продукт, який не поступається товарам європейських знаменитих брендів. Проте за доступною ціною.

“Особливість бренду – створення не просто купальників для відпочинку. Для нас пляж – це вечірка або червона доріжка, а створення кожного купальника – диво, здатне зробити фігуру ідеальною. Тканини, посадка, крій, кожна модель продумана до дрібниць. Варто лише надягти, і ви самі переконаєтеся в цьому”, — коментують у бренді.

Виробництво бренду розташоване в Україні, але всі матеріали закуповують в Італії й Франції. Головна спеціалізація La Mare — виробництво моделей з високими плавками. Їхній крій підкреслює фігуру, звужує талію та візуально подовжує ноги. 

FOX Lingerie 

FOX Lingerie 

Історія українського бренду білизни Fox Lingerie розпочалася 8 років тому. Юліана Гензель спробувала пошити комплект для себе, а згодом – продавати через Instagram. Перші успіхи мотивували дівчину розвивати ідею, а згодом Fox Lingerie вже відкривав магазини по всій Україні та співпрацював з київським ЦУМом.

ДНК бренду присвячена сексуальності та любові для себе. В центрі уваги жінка Smart & Sexy — успішна, стильна, яскрава, самодостатня, розумна, впевнена, сильна, з різними емоціями, бажаннями та мріями. Головна місія бренду — навчити жінку любити себе, адже саме тоді її полюбить весь світ. 

Fox Lingerie опікується важливими соціальними проєктами, які пов’язані з жіночим здоров’ям, сексуальним просвітництвом та протидії меланоми шкіри.

ROÁR

ROÁR

ROÁR — бренд купальників та круїзного одягу родом з України. Це оновлене втілення бренду Elegance, що заснували у 2015 році. З ребрендингом змінився асортимент бренду.

“Кожен виріб ROÁR — це piece of art, що підкреслює красу тіла та допомагає почувати себе впевнено та привабливо. Починаючи з пакування, одяг ROÁR дає відчуття "celebrate every day" нашій героїні та надихає її”, — кажуть у бренді. 

BlackSeaTribe

BlackSeaTribe

BlackSeaTribe – український бренд 365-денного чорноморського настрою, що поєднує в собі космополітичний гламур та курортну естетику.

Розташований на перетині безлічі шляхів, чорноморський регіон завжди був у центрі подій. Ця спадщина міцно вшита в ДНК українського народу та продовжує трансформуватись у сучасності – і команда BlackSeaTribe прагне підмічати та підкреслювати цю ідентичність.

“Наше причорномор’я – це місце, що творить спогади та дарує історії”, — кажуть у бренді.

Бренд створює одяг та купальники, натхненні етносом Чорного моря, спільними рисами різних регіонів узбережжя та унікальними деталями, що роблять їх такими самобутніми. Естетика BlackSeaTribe балансує між розслабленою атмосферою курорту і вимогами швидкоплинного міського життя. Бренд приділяє особливу увагу якості матеріалів, комфорту та “характеру” речей, створюючи виразні образи, що підкреслюють індивідуальність власника. 

Команда BlackSeaTribe усвідомлює соціальну відповідальність брендів у сучасному світі та підтримує благодійні ініціативи, що покликані підтримати екологію Чорноморського регіону.

O(FourFour) 

O(FourFour) 

O(FourFour)  — київський бренд дизайнерського одягу, заснований у 2019 році. 

Бренд відрізняють гібридна естетика в широкому діапазоні – від водного спорту до міського туризму, використання високоякісних, високотехнологічних та екологічних матеріалів, сміливість та витриманість у конструктивних та стилістичних рішеннях.

“Ми розвивалися інтуїтивним шляхом і починали з того, на що був внутрішній запит — із жіночого одягу для водних видів спорту: серфінгу, вейкборду та вейксерфу. Основним елементом O(FourFour) тоді був бодісьют і ми намагалися довести його до власного уявлення про ідеалі", — розповідають в бренді.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкіші варіанти. Наприклад, для виробництва купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику.

Flirt&Tan 

Flirt&Tan 

Бренд створений у 2015 році. Все почалося з того, що майбутня власниця та креативний директор — Анастасія, втомилася шукати свій ідеальний купальник і тому вирішила створити його сама. Спочатку вона створила його для себе, потім для подруг, а сьогодні бренд представлений у понад семи країнах світу. 

“Наша головна мета – щоб кожна дівчина змогла знайти свій ідеальний купальник, незалежно від віку, фігури чи своїх жіночих забаганок”, — зазначають у бренді.

Сьогодні до асортименту бренду входять жіноча, чоловіча та дитяча лінійка пляжного одягу. Практично до кожного принта є вибір тунік, спідниць, парео чи капелюхів. 

DARI CO

DARI CO

DARI CO — український бренд концептуального одягу для плавання, дому та відпочинку. Бренд створила дизайнерка Дарина Авраменко у 2013 році.

ДНК бренду — мінімалізм, лаконічність і інтелектуальність. Створюючи свої колекції, бренд дбає про те, щоб його клієнтам було комфортно скрізь і завжди, де б вони не знаходилися. 

“Ми використовуємо приємні тілу, легкі і якісні тканини й контролюємо процес пошиття наших виробів на всіх етапах виробництва.

Сьогодні сім'я DARI CO налічує тисячі покупців по всьому світу, у яких вже склалося своє позитивне ставлення до стилю нашого бренду. У своїй роботі, ми цінуємо кожного клієнта і впевнені, що головним епіцентром уваги є саме Ви, а наше завдання лише максимально підкреслити вашу індивідуальність”, — зазначають у бренді.

Які сукні обрати цього сезону: 5 варіантів