Тренди пуховиків на зиму 23-24
Колаж: Микита Шклярук

З наближенням холодів ми починаємо думати, у що ж сховатися від холодної та мінливої погоди. Чи буде це мокрий сніг, чи холодний вітер, а може, й хурделиця, вихід у всіх нас один — заховатись у теплий та практичний пуховик! 

Ну, а які саме пуховики у трендах цього сезону, розбираємось з “Наш Київ” — для нього та для неї. 

З комбінованих матеріалів

Варіація на тему печворку — пуховик зі складним та нестандартним дизайном, що балансує на межі класичного й спортивного стилю. 

Такі моделі можуть бути з оздобленням нижньої частини твідом, хутром, шерстю, або ж, наприклад, зі вʼязаними вставками чи рукавами.

Модель однозначно не нова, час її розквіту припадав якраз на середину нульових, проте все нове — добре забуте старе. 

Комбінований пуховик

Принтований 

Данина минулому десятиліттю, коли флористичні чи анімалістичні фотопринти захопили усі куртки світу. Сюди ж можна сміливо віднести монограми та логотипи, абстракцію чи малюнки у стилі наів.

Серед найактуальніших — гра на контрастах. Що може бути несподіванішим, ніж квітковий принт чи малюнки океану на зимовій куртці? 

Такі моделі підійдуть під спортивний, гламурний стиль та під гардероб у стилі кежуал. А от міксувати з класичними діловими речами такі пуховики не варто. 

Принтований пуховик

Шкіряний пуховик

Тренд на шкіру живий і зникати не збирається. Проте аби хоч трохи розширити модельний ряд та запропонувати фешеністам щось нове, дизайнери провідних будинків моди випустили нові варіації на тему: кроп-пуховики та моделі оверсайз широкого прямого крою.

На відміну від інших трендових варіацій пуховиків, саме шкіряний є найуніверсальнішим та таким, що поєднується з усіма стилями одягу — від спорту й до класики та вечірньої моди. 

Шкіряний пуховик

Колор-блокінг 

У цьому сезоні саме колор-блок є одним з провідних трендів у світі фешн. Такі моделі можуть бути як з контрастним поєднанням, так і з нюдовими чи пастельними.

У будь-якому випадку різнокольоровий пуховик виграшно виділятиметься на тлі сірого міста або ж засніжених пейзажів.

Пуховик колор-блокінг

З хутряним оздобленням 

Йдеться не про хутряну смужку на капюшоні, а саме про пухнасту окантовку під овчину чи хутро на подолі, рукавах, комірі чи кишенях, що трохи нагадує дублянку. 

Цей тренд відлуння літньої історії з популяризацією ремісництва та ремісницьких технік у створенні одягу.

Такий пуховик буде однаково доречним і в кежуал-гардеробі, і в класичному. Проте міксувати його зі спортивними луками та вечірніми — не краща ідея.

Пуховик з хутром

Тренди головних уборів на зиму 2023