Закарпатская колыба

Девіз ресторану “На-Децу-До-Газди” на одному із закарпатських діалектів означає “На чарку до господаря”.

Родзинкою “Закарпатської колиби” – є, перш за все, найсмачніша домашня кухня, великі порції за помірну ціну, та приємна атмосфера відпочинку.

”На-Децу-До-Газди” – ідеальне місце для святкування весілля, банкетів, веселих вечірок корпоративних свят, романтичних зустрічей, проведення ділових переговорів, ранкових сніданків та бізнес-ланчу.

Для тих, хто народився й виріс на Закарпатті, відвідання ресторану буде по-особливому приємним, адже тільки тут можна відчути себе, по-справжньому, вдома.

Ви ніколи не були на Закарпатті, не відвідували Мукачево, Ужгород та інші славетні міста і села, що розташовані понад схилами Карпатських гір? Тоді Вам вже час скуштувати справжні закарпатські страви, поринути в атмосферу старовинних українських замків, які відтворені відомими художниками на стінах ресторану, та відчути славетну гостинність закарпатського ґазди.

Про закарпатські традиції та кухню тут знають дуже добре, адже директор ресторану родом із Закарпаття. Він і створив у центрі Києва ресторан, що увібрав найкращі звичаї та традиції українського народу. Відвідавши ресторан “На-Децу-До-Газди, ви відчуєте себе справжнім гуцулом і вже ніколи не зможете відмовити собі у задоволенні ще й ще раз поринути в атмосферу Закарпаття!

Закарпатская колыба
АДРЕС
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com