СКВЕР НА ПОЛЬСЬКОМУ УЗВОЗІ
Маршрут, який швидше нагадує стежку перешкод, аніж комфортне для прогулянок місце. Зруйновані сходи ведуть від Дерибасівської до покинутого ландшафтного парку на Польському узвозі.

Команда glo™ відреставрує сходи та перетворить їх на нову точку відвідування одеситами й туристами.
Урбазавр: Руїнозавр
Гасати та руйнувати сходи — улюблена забава Руїнозавра. Він не любить порядок, туристів-перфекціоністів та комунальників, які час від часу заходять до нього в гості. Руїнозавр живе за принципом “розкидай сміття, розтрощи асфальт та заземлись у парку”. Цей розпорядок дня він точно не збирається змінювати.
City Hero: Каріна Булавська
Я дуже люблю своє місто, і мені сумно дивитися на такі місця — покинуті та недоглянуті. І це попри те, що ними ходять люди… Сквер на Польському спуску у самому центрі, проте він доволі сірий та непоказний зараз, а має бути інакше. Тут можна було б проводити класні зйомки та арт-проєкти. Коли я була маленькою, ми з дідусем часто гуляли по Дерибасівській, ходили на морвокзал і спускалися цими сходинками. Локація завжди була у занедбаному стані, скільки я її пам'ятаю. Класно, що в рамках проєкту є можливість змінити її на краще.