ПЛЯЖ «ЛАНЖЕРОН»
Пляж Ланжерон — практично синонім Одеси та одне з обов’язкових місць для відвідування туристами. Хоча частина пляжу осучаснена, простір непродуманий для відпочинку та розваг. Особливо це стосується частини над водою — бетонних плит, які можна було б відновити та облаштувати для потреб людей.

Команда glo™ перетворить пляж на комфортне та безпечне місце зі зручним доступом до моря.
City Hero: Сергій Середа
Море і пляжі — це візитна картка Одеси. Це те, заради чого до нашого міста щороку приїжджають тисячі туристів, якщо, звичайно, не брати до уваги наш одеський колорит :) А з усіх пляжів саме Ланжерон мій найулюбленіший. Мені він подобається насамперед тим, що пляж найближче знаходиться до центру. Особисто для мене це дуже знакове місце, оскільки саме тут ми знімали наш серіал «Одного разу в Одесі». Тому хотілося б максимально посприяти тому, щоб Ланжерон перетворився не лише у найвідвідуванішу туристами локацію, а й в одне з тих місць, де із задоволенням будуть проводити час місцеві жителі.
Урбазавр: Пляжозавр
Сонце та пляж — це все, що потрібно Пляжозавру. Йому байдуже, наскільки комфортно на ньому відпочивати. Головне, що вода поруч. Пляжозавр ліниво гріється на бетонних плитах, роками їх пошкоджуючи. Монстр може дозволити відпочивальникам потусити поруч з ним, проте залишити своє нагріте місце навряд чи відмовиться. Те саме стосується напівпофарбованих лавок, стертих поручнів та інших “косяків”.