ГРЕЦЬКА ПЛОЩА
Площа розташована у центрі міста, проте не є комфортним місцем для відпочинку. Відсутність точок, де можна сховатися від сонця, скорочує час перебування людей у центрі міста. А для пекучої влітку Одеси це — проблема.

glo™ трансформує Грецьку площу у комфортне та безпечне місце для відпочинку людей, де можна буде перепочити та заховатися від спеки.
City Hero: Андрій Шабанов
Обожнюю своє рідне місто! І попри те, що вже майже 10 років живу в Києві, досі, відповідаючи на питання незнайомців за кордоном, звідки я, завжди кажу — з Одеси. Тому, якщо раптом з'являється можливість взяти участь в проєкті, що безпосередньо або навіть опосередковано пов'язаний з моїм містом, я завжди ЗА!
Я ще пам'ятаю той час, коли замість ТЦ «Афіни» був «круглий дім», а ось в тому місці, яке ми плануємо трансформувати, була кінцева зупинка тролейбусів. 3 рази на тиждень я, коли був школярем, приїжджав на Грецьку Площу та йшов на заняття зі співу у Воронцовський Палац. На цьому місці завжди була купа людей, а зараз воно пустує. Тож для мене це особисте. Хочеться, щоб воно знову ожило.
Урбазавр: Площозавр
Тінь — головний ворог Площозавра. Він докладає усіх зусиль, аби на Грецькій не з’явилося бодай натяку на прохолоду. Спека, спека і ще раз спека — це середовище, у якому монстрові комфортно. А на людей він не звертає уваги, адже пріоритетним вважає власне задоволення.