Спецпроект видання "Наш Київ" і компанії Mastercard
БЕЗЦІННІ МОМЕНТИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Безцінні моменти Незалежності
спецпроект видання "Наш Київ" і компанії Mastercard
27 років для країни — це багато чи мало? Певно, неважливо скільки, а важливо як.

Як ми прожили ці 27 років, чого не можна забувати і чим варто пишатися — у спільному спецпроекті «Наш Київ» і компанії Mastercard!
Переможці розіграшу від "Наш Київ" та Mastercard
ПРО СПЕЦПРОЕКТ
За 27 років незалежності ми пережили кілька революцій, прийняли Євробачення і Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА, відправили свою людину в космос, стерли кордони безвізом і впровадили чимало нових технологій — від безготівкових терміналів підземки до супершвидкісного 4G.

В 1994-му фігуристка Оксана Баюл здобула нам перше олімпійське золото, а Славко Вакарчук записав на студії свої перші демки. В 96-му році у нас з'явилася власна конституція, національна валюта і перші платіжні картки. В 2001-му в Україні вперше успішно здійснили пересадку серця, а в 2007-му світ побачила комп'ютерна гра S.T.A.L.K.E.R. українських розробників.

В українській історії ще чимало безцінних моментів. Про них ми розпитали киян на вулицях міста (натисніть сюди, щоб побачити, як це було). Робили це спеціально вранці, в час, коли ще сонний поспішаєш на роботу, і зовсім не очікуєш сюрпризів. А вони були! За відповіді і приділений час ми подарували нашим героям 10 запрошень на концерт гурту «Океан Ельзи».

Але і на цьому все не закінчилось! Ще 6 запрошень ми розіграли в соціальних мережах. Переможців ми запросили на невеличке святкування, де вони неочікувано для себе зустрілись зі своїми кумирами – учасниками гурту «Океан Ельзи».
Безцінне починається з Mastercard!
Безцінні моменти, згадані нашими героями та учасниками розіграшу, ми зібрали в спецпроекті.
Яна:
«Одним із найцінніших моментів, оскільки я пов'язана з культурою, вважаю перемогу Руслани і Джамали на Євробаченні.

Ну і звісно футбол, що неможливо не згадати. Перемога Усика. Є чим пишатися»~
«Незалежність — це воля. Можливість вільно думати, говорити, жити, любити, відчувати. Кожен рік є особливим та неповторним. Свобода у повітрі є безцінною. Людське життя є безцінним. Кожен крок до своєї мети — безцінно. Єдність, жага до перемоги, внутрішня сила — безцінно. Мир на нашій землі».

Анна Бернавська
~
Микита:
«Я назву два моменти. Це дві реформи, в яких мені довелось працювати — реформа медицини і децентралізації влади. Я вважаю, що це прекрасна змога для мене як для українця долучитися до таких, скажу так пафосно, державотворчих процесів. Як на мене, це одні з найбільших кроків, які Україна за роки незалежності робить до своєї самостійності, європейськості і до стабільного процвітаючого майбутнього»

~
«Безцінними є життя, які віддаються заради нашої Незалежності! А моменти є дуже цінними. І як на мене, найціннішими є такі, наприклад, коли ти спостерігаєш, як просто ідучи по вулиці тато вчить сина, що не можна викидати сміття на дорогу, а для цього є смітнички...»

Світлана Петриченко
~
Настя:
«Згадалася гривня, наша валюта, сама її купюра. Наскільки я знаю, вона входить у трійку чи п'ятірку найгарніше оформлених купюр. Кожного року відбуваються якісь там конкурси, рейтинги, вона завжди входить у топ.

Я вважаю, цим варто пишатися. Мені подобаються наші купюри»


~
«Територія А і українська музика: ВВ, Скрябін, Могилевська, Аква Віта, Власова, Юрко Юрченко і багато інших українських виконавців. Потім Віа Гра, Океан Ельзи, Сердючка, Ані Лорак, Віктор Павлік і інші... Українізація після помаранчевих. Світ дізнався про Голодомор. Спорт. Кличко, Шевченко, Усік. Євробачення. Руслана, Джамала. Революція гідності»

Аліна Валасач
~
Людмила:
«За 27 лет независимости можно вспомнить наших лучших спортсменов. Тот же Усик, который недавно победил в последнем турнире. Причем не в нашей стране.

Ну и безвиз, конечно, который прочно вошел в 27 лет нашей истории»~
«Поява українських гривень (я тоді була маленька, але пам'ятаю, що вони були дуже гарними); святкування Днів Незалежності з батьками на Майдані з морозивом і салютами; Помаранчева революція, коли навіть ми, школярі, намагалися щось комусь довести в морози, сніг і дощ на Майдані; Революція Гідності, коли я вагітна, хотіла та боялася почути кожного дня пагані новини; тріумф українців у світі спорту, мистецтва, шоу-бізнесу; безвіз у Європу, та моя шалена поїздка до Риму)»

Наталя Антипіна
~
Сюзанна:
«Євро-2012, поява нової некорумпованої поліції. Я знайома з кількома поліцейськими, і вони говорять, що дійсно система змінилася»~

«Цe тe, що всі подіі змусили пригадати, що ми однієі "породи", що трeба єднатися й допомагати один одному, чи то в горі, чи в хворобі, чи в побуті. Цe і є бeзцінним»

Світлана Литвиненко
~
Олександр:
«Перше, що мені згадалося — це український дубляж кінофільмів, який вийшов на новий рівень за часів незалежності, і який дуже успішно замінив нам російський»
~
«Відродження української мови у різних сферах, згуртованість народу під час важких часів, прийняття незалежності Україною, Перемога Руслани та Джамали на Євробаченні, Євро-2012»

Ірина Жулінська
~
Аня:
«Наконец-то в Украине появились Apple и Google Pay. Это большой прогресс для нашей страны. Вообще все, что связано с инновационными технологиями — это большой плюс»


~
«Безцінним є пробудження національної свідомості, українська мова не в номенклатурі, а у повсякденному житті, поява красивого свята — День вишиванки, наші перемоги у спорті, мистецтві та науці»

Олена Шевчук
~
Маргарита:
«Скоростной поезд Интерсити, часто им езжу. Это быстро и удобно»~
Прийняття незалежності Україною; внесення прапору до залу Верховної Ради; появу національної валюти; відродження "Мрії" та її польоти, що вражають міжнародну спільноту; перемоги наших олімпійційв та ще більше - параолімпійців; чемпіонські пояси братів Кличків, Усика та Ломаченка; передача "Караоке на Майдані", що придумана в Україні, а не скопійована з іноземних шоу; успіхи Руслани та Джамали на Євробаченні; Революція Гідності.

Ирина Курдюкова
~
Марія:
«Впечатляет то, что у нас много талантливых симфонических оркестров, исполнителей, вокалистов. Даже за границей, допустим в Китае или Японии, наши исполнители очень ценятся, потому что они, як то кажуть по-українськи, «чуттєво» виконують музику. И это дорогого стоит»~
24 серпня ми зібрали переможців на святкування і влаштували їм сюрприз - відвідини репетиції гурту "Океан Ельзи" перед концертом і зустріч з колективом. Кожен зміг зробити пам'ятне фото, отримати автограф і висловити вдяність гурту за їх творчість.
Емоції суперкласні, тому що не тільки запрошення розіграли, а й емоції. Я не вірила, що перед концертом можна виділити навіть трохи часу. Ну і круто було послухати репетицію.
Анна Бойко
Дуже неочікувано. Слава виходить, а у нас просто ступор. Руки трусяться. Не очікувала, що щось виграю. А тут і запрошення отримала, і наобіймалася, і нафотографувалася.

Світлана Петриченко
Я думала, ми просто подивимось репетицію. Не думала, що у гурту буде час до нас вийти. Дуже круто, що таке організували.
Вікторія Савчук
Миру тобі, Україно, процвітання і невпинного руху вперед, в успішне цифрове майбутнє, до "розумного" і комфортного середовища для кожного.
Над матеріалом працювали:
Ірина Безкоровайна – текст і редактура
Олена Крайнова - репортер
Юрій Білоголовський – оператор і режиссер монтажу
Олександр Зенна – фотограф
Наталія Синькевич – дизайнер

Проект здійснено за підтримки Mastercard, офіційного спонсора концерту "Океан Ельзи" до Дня Незалежності України (24 серпня 2018 року)