НАБЕРЕЖНА РІЧКИ ЛИБІДЬ
Київська річка, про яку говорять “Краще я б її не бачив”. Занедбана та засмічена водна артерія простягається вздовж Києва, однак більшість містян про неї ніколи не чули. Застійний запах, брудний бетон та іржаві балки роблять з річки Либідь ідеальну локацію для зйомок постапокаліптичних фільмів. Проте аж ніяк не зону відпочинку.

Команда glo™ планує облаштувати набережну річки Либідь та зробити на ній громадський простір.
City Hero: Юлія Бевзенко
Приємно взяти участь у проєкті з брендом, якому не байдужі проблеми Києва. Цей проєкт відкликається мені своєю основною метою — робити Київ кращим. Я проводжу екскурсії по центру міста, але є і багато інших цікавих місць в Києві, які часто не так гарно реконструйовані. Мені подобаються зміни та реновації закинутих територій в Києві. Саме тому я і обрала локацію, якій критично необхідне оновлення – річку Либідь. Києву необхідна культурна децентралізація центру міста – кияни жувуть не тільки в центрі, правда? Я впевнена, що люди оцінять трансформацію моєї місцинки. Має вийти гарно!
Урбазавр: Водозавр
Водозавр — фанат брудних ван. Він обожнює намащуватися сміттям та пилом, а потім змивати його у річку Либідь. Своє гидке тіло Водозавр сушить на бетонних плитах обабіч води, тому нечасті відвідувачі одразу відчувають різкий залишковий “запах” монстра.
Водозавр обожнює своє місце проживання, а тому тримає річку в індустріальному полоні.