ПІД ГАВАНСЬКИМ МОСТОМ
Це місце обожнює київська андерграунд-тусовка. Проте це більше власноруч облаштований закинутий парк, аніж комфортний простір для відпочинку. Незручний доступ до води, відсутність ремонту та комунікацій відштовхують від візиту Гаванського мосту туристів та містян. А могло б бути навпаки.

Команда glo™ планує зробити з локації сучасний майданчик для прогулянок, відпочинку та вечірок.
City Hero: Світлана Гривківська
Я дуже люблю своє місто. Мій блог — це ода Києву. Наше місто прекрасне, гарне, неймовірне, проте є локації, які потребують реконструкції та реновації. Цей проєкт за своєю суттю перегукується зі станом моєї душі, і я просто не могла пройти повз нього. Мені подобаються різні місця у місті, але особливі почуття маю до набережної біля Арт-причалу, місця швартування кораблів. Ця локація для мене особливо романтична, там я зустрічала світанки і проводжала заходи. Мені б дуже хотілося, щоб саме це місце трансформувалося і стало ще красивішим, щоб більше людей туди приїжджало помилуватися цими чудовими краєвидами річки. Якби Моне (художник) побував у Києві, він би точно написав Дніпро на заході та Дніпро на світанку.
Урбазавр: Мостозавр
Мостозавр окупував простір під мостом ще минулого століття. Він став його печерою та прихистком, оскільки всередині темно, брудно, ще й час від часу тхне. Продукти своєї життєдіяльності Мостозавтр жбурляє у Дніпро, але й може залишити як артефакт на бетоні.
Монстр настільки кайфує у своєму “творчому безладі”, що не любить, коли у нього втручаються гості. А ще більше його дратує, коли той безлад хтось намагається причепурити — для зйомки відосу чи фотосесії.