ПОКИНУТА АРКА
Масивна конструкція-привид розташована у центрі міста, біля Золотих воріт. Приміщення мали стати корпусом театрального університету ім. Карпенка-Карого. Проте вони вже 30 років спотворюють вигляд столиці. За цей час недобудова та територія навколо перетворилися на сміттєзвалище.

Закинута арка корпусу видніється ще з історичного кварталу Києва — вулиці Рейтарської та Великої Житомирської. Команда glo™ планує перетворити її на сучасну оупенспейс-зону для роботи та відпочинку.
City Hero: Ольга Чубата
Позитивні зміни мене дуже надихають. Тому, коли я познайомилась із проєктом «Місто VS Урбазаври», зрозуміла, що не можу пройти повз.

Арка на Рейтарській — це, на перший погляд, просто занедбане і не дуже доглянуте місце, яке, здавалося б, вже нічого не врятує. Але ви бачили, яким може стати це місце? Ми з вами разом можемо зробити так, щоб ще одна локація улюбленого Києва стала знову красивою!

Я впевнена, що кияни оцінять трансформацію арки на Рейтарській. Це буде дуже стильне і красиве місце, де буде приємно і прогулятись, і посидіти, і навіть наробити контенту!
Урбазавр: Брудозавр
Цей монстр довго вештався українськими містами та встиг нахапати за цей час достатньо сміття. Завдяки чотирьом лапам та обожнюванню різного непотребу колекція Брудозавра вразить будь-якого комунальника. Усе назбиране монстр вирішив зберігати у недобудові на Львівській площі, оскільки там достатньо місця для будь-якого мотлоху. Тільки віддавати своє золотце Брудозавр не хоче нікому.