СПУСК ДО РІЧКИ
Застарілий спуск до річки Лопань — популярна зона для відпочинку місцевих. Щоправда, більше всупереч, аніж завдяки. Сходи розташовані у привабливому місці, з краєвидами на річку та місто. Тільки їхня занедбаність псує загальне сприйняття локації.

glo™ трансформує узвіз на затишну зону відпочинку, з інфраструктурою та вільним доступом до води.
City Hero: Артем Пивоваров
Для мене як для автора та музиканта, те, що нас оточує є невід'ємною частиною творчості.
Всі мої слухачі добре знають про мою любов до Харкова. Це місто моєї юності, в ньому я відчув причетність до музичної сфери. Ця локація для мене — 100% попадання в серце. Завжди перед походом на концерт ми збиралися компаніями по 15-20 людей і радісно проводили час саме на цій локації. Хотілося, щоб місце набуло нового вигляду. І саме з друзями — брендом glo™ — у нас з'являється можливість оновити його. Мені б хотілося, щоб зміни на ній пішли на користь, і люди, побувавши там, змогли заряджати одне одного ідеями та емоціями на якісно новому рівні.
Урбазавр: Річкозавр
Бетонні олдскульні сходи — ідеальне місце для тусування урбаністичних монстрів. Один із таких, Річкозавр, захопив це лігво багато років тому. Йому припали до душі напіврозбиті плити, хаотичні графіті та іржаві труби, якими вкрита локація. Стабільна недоглянутість сходів — головна мета Річкозавра. Тому найбільше він остерігається людей, що прагнуть їх змінити. Максимум його лояльності — це нові графіті. Але не більше.