КОСТЮРИНСЬКИЙ ПРОВУЛОК
Харкову бракує пішохідних вулиць. Місто заставлене автомобілями, а тому віднайти зону, на якій могли б перебувати виключно пішоходи, важко.

Костюринський провулок у центрі можна звільнити від машин. Команда glo™ планує зробити з нього першу пішохідну вулицю міста, аби вона стала простором для прогулянок і вечірок.
City Hero: Андрій Пальваль
Мені дуже важливо, як виглядає моє місто — адже все, зовнішнє і внутрішнє, взаємозалежно! Саме для того, щоб покращити урбан середовище навколо і зробити не лише його, а й наші життя в ньому, більш комфортними, я і приєднався до проєкту. Я багато гуляю центром, тому з Парковкозавром у Костюринському провулку стикався безліч разів. Давно кортіло подолати цього урбаністичного монстра та долучитися до відкриття першої пішохідної вулиці в Харкові.
Урбазавр: Парковкозавр
Парковкозавр — фанат прогресу, але хейтер комфортних зон для відпочинку. Він обожнює Харків, адже він забитий автомобілями. Проте найулюбленішою точкою його паразитування є Костюринський провулок. Він переповнений авто, які заполонили тротуари “під зав’язку”. Парковкозавр продовжує втілювати свій план захоплення вулиці, адже немає нічого приємнішого, аніж позбавити людей можливості відпочивати в центрі міста.