ЗЕЛЕНІ СХОДИ
Покинуті сходи на Театральному узвозі поросли кущами та травою. Вони мають вигляд типової занедбаної тротуарної доріжки у будь-якому провінційному містечку.

Однак потенціал у сходів є, адже вони розташовані в історичному центрі міста, а тому можуть стати новим місцем для відпочинку або прогулянок Харковом.
Урбазавр: Хащозавр
Хащозавр найбільше полюбляє одинокість та відокремленість, а найменше — людей, що хочуть це усамітнення порушити. Монстр уподобав місце близько центру, адже завжди хотів мешкати серед еліти. За нею він любить спостерігати тихцем — з кущів та дерев. А ось комунікувати — зась. Хащозавтр планує відстоювати своє лігво. Найбільший страх для нього — побачити розвалену доріжку комфортною зоною для прогулянок.
City Hero: Ната Сміріна
Я дуже люблю Харків! Це моє найулюбленіше місто на Землі! Мені подобається спостерігати за тим, як воно перетворюється. Будуються нові симпатичні будівлі, оновлюються фасади, тому було б непогано трансформувати й міські локації. Мені відгукнулося прагнення бренда glo™ зробити це, тому я приєдналася до команди полювання на Урбазаврів.
З Театральним провулком у мене пов'язано дуже багато спогадів та емоцій. На Мельникова розташовувався найлегендарніший клуб "Живіт" — це був перший клуб, який я відвідала. А дорога до нього як раз проходила через Театральний провулок. Також там був клуб Jazzter, який знають всі музиканти, багато концертів групи Pur:Pur проходили саме там. Зараз сходинки на спуску сильно зношені, місцевість поряд абсолютно не приведена до ладу. Я дуже люблю центр міста, живу поруч, частенько проходжу по локації. Звісно, хочеться привести її до ладу.