Чотирилапа справа
Спецпроект про людей, для яких любов до тварин з хобі перетворилась на прибутковий бізнес, створено за підтримки бренду "ЛавГав"
Чотирилапа справа
Спецпроект про людей, для яких любов до тварин з хобі перетворилась на прибутковий бізнес, створено за підтримки бренду "ЛавГав"
Як організувати подорож літаком вашому улюбленцю? ― засновниця сервісу Petsvoyage
Як взяти із собою домашніх улюбленців? Що потрібно, щоб організувати подорож для кішок, собак, хом'яків чи папуг? Та чи безпечно відправляти їх літаком? Відповідь на ці та інші питання нам дали засновники сервісу авіаперевезень PetsVoyage Євгенія Мазуренко та Віталій Семенець. Розкажемо про їхню сімейну справу та поради тим, хто планує переліт з тваринами.
Читати
Гуляем с вашим псом, как со своим ребенком ― основатель сервиса Dogchill
В Киеве уже больше года выгуливают собак и берут их домой на передержку исполнители сервиса Dogchill. Наш.Киев.UA пообщался с его основателем Павлом Волошиным. Расспросили о том, как появилась идея компании, как ее воплощали в жизнь и чем услуги, предоставляемые Dogchill, отличаются от работы частных выгульщиков. Ответы на эти и другие вопросы ― далее в нашем материале.
Читати
Як привчити сусідів прибирати за своїми собаками — засновник бренду «ЛавГав»
Як можна змінити ситуацію на краще та привчити українців бути європейцями, розповідає соціальний підприємець, засновник популярного бренду «ЛавГав», Дмитро Федоренко. Читайте про його соціальний бізнес «Собачі вбиральні», проблеми з відповідальним утриманням собак та чому «європейська звичка» прибирати за улюбленцями така важлива для входу в цивілізоване суспільство.
Читати