«На Франка»: подкаст із Катею Возіановою – дівчиною, яка вдягає президента

Комунікаційна агенція ETER за підтримки видання «Наш Київ» презентує пілот подкасту «На Франка» про піар та комунікації в контексті культури, моди, світського та соціального життя. 

Його співведучі Альона Лапенко та Аня Кібітко – колеги, подруги, а віднедавна ще й партнерки, які у своїй роботі часто стикаються з тим, що бізнес не розуміє, як і чому має користуватися піар-інструментами, а журналісти та менеджери проєктів – яким чином будувати стосунки загалом. Щиро та відверто дівчата діляться щоденною рутиною, історіями злетів та падінь, а також цінними інсайтами із власного досвіду.

Їхньою першою гостею стала Катя Возіанова, засновниця ательє індивідуального пошиву Indposhiv та Heroism і просто крута дівчина, яка власноруч побудувала свій бізнес. Катя селф-мейд на всі 100%, тож знає все і про успіхи, і про факапи.

Чому піар буває некомфортним і часом варто ходити на PornHub? Як знайти баланс між молодою кров’ю та немолодим досвідом? Кому довірити ухвалення рішень, якщо переповнюють емоції? Та як почувається президент Володимир Зеленський? Щиро поговорили про це і не тільки.

Слухайте і не перемикайтеся. А ще – коментуйте без жодних вагань, бо нам не байдуже.

Слухати на інших платформах

• Apple Podcasts

• Google Podcasts (буде трошки згодом)

• Spotify Podcasts