"На Франка": подкаст із членом Українського Оскарівського Комітету Денисом Будановим

Комунікаційна агенція ETER разом із "Нашим Києвом" діляться шостим і завершальним випуском першого сезону подкасту "На Франка", що, нагадаємо, присвячений піару та комунікаціям у контексті культури, моди, світського та соціального життя.

Цей випуск стане особливим з кількох причин. По-перше, його гість Денис Буданов — поважний кінознавець та кінокритик, член Українського Оскарівського комітету, Fipresci,  Спілки кінокритиків України, Української Кіноакадемії та програмер українських кінофестивалів.

По-друге, випуск цікавий тим, що створений у форматі інтервʼю і записаний через zoom, адже наш гість знаходиться у Криму. Тому наша команда заздалегідь перепрошує за якість звуку.

По-третє, особливою є сама тема. Цього разу зазираємо за лаштунки кіноіндустрії та говоримо про те, навіщо створюють короткий метр, де його дивитись, що потрібно зробити, аби твій фільм потрапив у поле зору журі конкурсів та програмерів кінофестивалей, і загалом оцінюємо стан кіноіндустрії сьогодні.

"Якщо раніше кіно я називав культурною дипломатією, то сьогодні це культурна зброя. У більшості випадків культурна діяльність у нас фінансується державними джерелами, а грошей немає. Яскравим прикладом є ситуація з Держкіно, яка наразі не фінансує українські фільми, і чи буде це робити – поки невідомо. Зараз Держкіно — деструктивна організація, яка робить усе, щоб зруйнувати те, що створювалось за останні роки. Тож десь за рік наш кіноренесанс може зійти нанівець", — ділиться з нами Денис.

До того ж розбираємо нещодавній комунікаційний кейс Одеського міжнародного кінофестивалю. Що сталося? Розкажемо у новому епізоді.

Приєднуйтесь та залишайте відгуки — нам дуже важливо розкривати цікаві для вас теми.

Слухайте на всіх платформах