Новости 23.05.2019, 15:09

Зеленський виступив на iForum в Києві (відео)

Президент Зеленський розповів про те, що прагне зробити країну в смартфоні.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський виступив на iForum. Фото: liga.net

Президент України Володимир Зеленський виступив на конференції інтернет-діячів iForum, що проходить у Києві. Виступ голови держави транслювало «Радіо Свобода».

Зеленський розповів, що прагне залучити громадян України до управління країною з допомогою сучасних технологій, проте наголосив, що не обіцятиме золоті гори й «тисячі заводів Тесла».

«Можете вважати мене наївним мрійником, але ми хочемо зробити країну в смартфоні, уряд у смартфоні. І впровадження чотирьох рівнів: інформація про державу — перший рівень, комунікація з державою — це другий рівень, транзакції з державою — третій рівень, залучення до управління державою — це четвертий рівень», — сказав Зеленський.

«Як би було круто, якби, коли ти їдеш на роботу, то ти не тільки отримуєш новини, бачиш, яка сьогодні погода, а ти реально контролюєш, які законопроекти подаються, ти можеш їх змінювати, які чуваки, вибачте за це слово, які люди обираються, як їх можна відкликати, які ви петиції готуєте, як ви можете доповнювати той чи інший законопроект. Тому я правда мрію про нашу країну в смартфоні, і щоб ми були першими у світі», — додав президент.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Зеленський запустив відеоблог про життя президента.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com