Новости 19.10.2017, 10:15

З київських супермаркетів масово крадуть їжу та одяг

У поліції розповіли про причини зростання кількості подібних злочинів.

Фото: (Sherman Ave)

У столиці стали частіше красти товари з магазинів. Зловмисники виносять кілограми м'яса, масла, дорогий алкоголь і одяг. Про це повідомляє "Сегодня".

Так, згідно з даними столичної поліції, в 2013 році було скоєно 1900 крадіжок з магазинів, в 2014-му — вже 2183, в 2015-му — 2609, а в 2016-му ще більше — 2897. За неповні дев'ять місяців цього року вже зареєстровано 2440 крадіжок.

Всього ж, за оцінками експертів, за рік українці вкрали з магазинів товарів на суму понад мільярд грн.

Тільки на цьому тижні в столиці сталося кілька свіжих випадків. Наприклад, на Оболоні жінка намагалася винести з супермаркету 7 кг свинини вартістю понад 1000 грн. Як з'ясувалося, зловмисницю зовсім недавно вже засудили за аналогічний злочин, і вона перебувала на випробувальному терміні.

У цьому ж районі на крадіжці в супермаркеті погоріла сімейна пара. Чоловік і дружина взяли з прилавка 15 пачок дорогого вершкового масла на суму близько 1,5 тис. грн. Вони теж вже не раз займалися крадіжками з торгових точок. А на початку жовтня молодий чоловік за два дні вкрав шість пляшок віскі загальною вартістю 7000 грн. Коштовний алкоголь він продавав.

Нерідко крадуть і одяг, причому в багатьох випадках на злочин йдуть молоді люди, що вирушають в дорогі магазини "на полювання". Минулого тижня киянин вкрав у магазині на Хрещатику дві пари джинсів і светр, а в одному з торгових центрів студент-іноземець намагався вкрасти куртку.

Багато зловмисників, щоб вкрасти товар дорожче, придумують різні хитрощі. Наприклад, беруть спеціальні пристосування, що дозволяють знімати захисні магнітні "кліпси", надягають в примірочних одяг з магазину поверх свого і т.д.

У поліції кажуть, що причини зростання крадіжок в столиці полягають у великій кількості приїжджих, економічній ситуації в країні і банальному бажанні легкої наживи. Деяким злодюжкам здається, що за ними ніхто не спостерігає, тому скоїти крадіжку можна безкарно. Крім того, на злочини часто йдуть люди, які вже мали проблеми з законом.

Як повідомлялось раніше, під час мітингу під Радою пограбували нацгвардійців.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com