Новости 04.03.2008, 00:00

ядєрна вечірка АТОМ @ Xlib club 06.03.08

Після гастролей у Лондоні, Донецьку і Вінниці ансамбль ДахаБраха нарешті дасть концерт у Києві на вечірці, влаштованій гуцульською саундсистемою Banda Arkan. В програмі вечору: концерт етно-хаос бенду «ДахаБраха», сет праведного гуцульського дабу і циганських танців від діджея Binghi (Banda Arkan) під власноручний акомпанемент на дримбі, танці на столах, парад вишиванок та вітер з полонини.

Преса, колеги, друзі, гуцульска діаспора та прекрасні незнайомки запрошуються до танцю і комунікації! Четвер, 6 березня, ХLІБ на Подолі [М «Контрактова Площа», Фрунзе, 12]. Початок о 19.00, вхід – 30 грн.

Про етно-хаос гурт «ДахаБраха»

Світ виникає з хаосу. Музика постає з душі етносу. ДахаБраха – назва оригінальна, тобто чудернацька і автентична водночас. Давати і брати – із староукраїнської мови. На музикальний слух, у цій назві звучать і виграють, як самодостатні акорди однієї єдності і "РА" – сонце, і "брама" – ворота, вхід, і "Брахма" – Верховний Бог творення індуїзму… душа-Птаха і звичайно – "ДАХ" як місце створення самої групи "ДахаБраха".

До складу групи входять: Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Олександра Гарбузова, Олена Цибульська, Марко Галаневич. Інструментальний ряд "ДахаБрахи" – індійські табла, будійський гонг, віолончель, маракаси, російські трещьоткі…

http://dakhabraha.com.ua

_____________________________________

Про гуцульську саундсистему Banda Arkan

Так виглядала би сучасна дискотека, коли б гуцульські троїсті музики спустилися з високої полонини просто на клубний танцпол, а замість скрипки, цимбал та бубна грали би м на діджейському пульті і ноутбуках разом з ямайськими раста.

Шалений драйв, підривні електронні біти, гуцульська та балканська мелодика, вогненний грув та ямайський бас, живі дримба і бубен – ту вибухову суміш засновник Банди Аркан dj Binghi не раз випробував на ЕтноДиско Олега Скрипки, акціях з Шешорами, концертах з братами – Перкалабою та Пропалою Грамотою, серед лісів на трансових опенейрах, в горах Карпатських і навіть на фестивалі експериментальної української музики КВІТНУ.

http://arkan.org.ua http://myspace.com/djbinghi

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com