Новости 23.05.2019, 17:20

Кличко пообіцяв перевірити витрати на будівництво туристичного мосту (фото)

Роботи на пішохідно-велосипедному мосту вже майже завершені.

Мер Києва Віталій Кличко ініціює перевірку всіх витрат на будівництво пішохідно-велосипедного моста між Володимирською гіркою і Аркою дружби народів. Про це столичний голова написав на своїй сторінці в Facebook.

«Було чимало маніпуляцій щодо мосту, який зводиться: потрібен — не потрібен, такий — не такий, дорогий — не дорогий. Такі ж розмови виникали й щодо деяких інших знакових об’єктів. Наприклад, коли рахували вартість кожної сходинки на Старокиївській горі в розрахунку від суми реконструкції великої частини туристичного маршруту, — написав Кличко. — Тому, хочу відзначити: я, як і всі кияни, зацікавлений у контролі за коштами столичного бюджету. І, як мер, роблю все для цього. Тому, як було і у випадку зі сходами та частиною туристичного маршруту на Старокиївській горі, всі витрати на зведення нового об’єкту будуть перевірені».

Також мер повідомив, що загальна сума витрат на будівництво становить 400 млн грн. Серед них — 275 млн грн, які пішли на зведення самого моста; 90 млн грн коштуватиме будівництво фонтану, освітлення та благоустрій території, прокладання інженерних мереж, проектування об’єктів та інші роботи; на підпірні стіни, якими укріпили схили біля Національної філармонії, було витрачено 55 млн грн. Однак абсолютно точні цифри стануть відомі після виконання всіх робіт.

Кличко додав, що вже доручив направити акти в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз для перевірки обсягів робіт та розцінок на них. Після цього столична влада звернеться до Контрольно-ревізійного управління, щоб там теж перевірили вартість виконаних на об’єктах робіт. Результати перевірок будуть оприлюднені.

Раніше мер Києва Віталій Кличко перевірив на міцність скляні панелі на пішохідному мосту між Володимирською гіркою і Аркою дружби народів. Також будівництво моста показали з висоти пташиного польоту. Відкрити туристичний міст мають до Дня Києва.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com