Коронавирус в киеве

Данные МОЗ Украины и КГГА. Обновленно 07.04.2020 12:37

Заболели:
Киев
279 / +12
Вся Украина
1462 / +143
Выздоровели:
Киев
12 / 0
Вся Украина
28 / 0
Умерли:
Киев
5 / +1
Вся Украина
45 / +7
Все новости о коронавирусе
Новости 25.05.2017, 14:15

Віталій Кличко: "Знак "Зроблено в Києві" має стати символом продукції високої якості"

Споживачі мають знати столичні бренди.

Фото: Віталій Кличко

Знак "Зроблено в Києві" має стати символом продукції високої якості. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті виставки продукції та розробки столичних підприємств і науковців "Зроблено в Києві". У відкритті заходу також взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Уже вдруге ми проводимо виставку "Зроблено в Києві". Ми робимо все, щоб підтримувати виробництво, розуміючи, що це і створення робочих місць, і податки до бюджету міста. Цього року у виставці беруть участь 160 підприємств і 40 наукових установ із 10 районів Києва", – наголосив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що споживачі мають знати столичні бренди, а підприємства – отримати додаткові можливості для реклами своєї продукції.

"Наведу деякі цифри. Сьогодні в Києві працює 763 підприємства. Це понад 120 тисяч працівників. Податкові надходження до державного бюджету від промислових підприємств столиці зросли на 30% та склали 25 млрд грн, а в бюджет Києва – на 57,5% до 1,1 млрд грн. Ці цифри свідчать про те, що промисловий комплекс столиці динамічно розвивається", – сказав мер Києва.

Віталій Кличко та Володимир Гройсман оглянули низку стендів, де їм представили розробки та продукцію столичних підприємств.

У коментарі журналістам мер Києва зазначив, що на першому місці має бути конкурентоспроможність продукції.

"Ми хочемо, щоб марка "Зроблено в Києві" означала високу якість. Також добре, що сьогодні є позитивна динаміка розвитку підприємств, і наше завдання, яке ми втілюємо, – створення таких умов, щоб підприємства розвивалися і ця динаміка зберігалася", – підкреслив Віталій Кличко.

У виставці "Зроблено в Києві" беруть участь більше 160 промислових підприємств-виробників і 40 наукових установ із 10 районів Києва. Вони презентують найкращі зразки своєї продукції, новітні розробки, технології і матеріали. Окремими експозиціями представлені Національна академія наук України, столичні наукові парки, провідні вищі навчальні заклади міста.

0%
0%
0%
0%
Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com