Новости 14.09.2017, 13:39

Віртуальна реальність, Mgzavrebi і 40 ресторанів: у Києві проведуть Велике грузинське свято

На два дні Національний ботанічний сад ім. Гришка перетвориться на сучасну Грузію.

З 30 вересня по 1 жовтня у Києві проходитиме Велике грузинське свято. Цього року можна буде не лише потанцювати під запальні ритми наймодніших грузинських колективів Mgzavrebi і New One, перенестися у Тбілісі і Батумі за допомогою VR-окулярів, але й виграти поїздку у дивовижну Грузію.

Окрім насиченої музичної програми і значно розширеної зони фуд-корту з понад 40 ресторанів, гостей свята цього року чекає багато розваг. У "Грузинському університеті" відомі блогери поділяться своїми лайфхаками на тему подорожей. 

Також усі охочі зможуть побачити найпопулярніші місця у Батумі і Тбілісі через окуляри віртуальної реальності. Шанувальники фотомистецтва зможуть не лише відвідати виставку робіт відомого фотографа Марини Карпій, але й виграти поїздку в Грузію у рамках її фототурів! І це не повний перелік того, що приготували організатори.

"З кожним роком усе більше туристів з України відвідують Грузію. І такі фестивалі, як Велике грузинське свято, це величезний внесок у розвиток туристичної привабливості моєї Батьківщини, вони дарують можливість познайомитися ближче з культурою нашої країни, ― відзначив посол Грузії в Україні Гела Думбадзе. — Цього року ми відзначаємо 25-річний ювілей українсько-грузинських відносин і сподіваємося, що завдяки таким заходам вони будуть тільки зміцнюватися".

Свято відбуватиметься у Національному ботанічному саді ім. М.М. Гришка за адресо вул. Тимірязєвська, 1

Вхід на свято вільний. Вартість відвідування ботанічного саду для дорослих ― 40 гривень, для дітей ― 20 гривень.

А чим зайнятися у найближчі вихідні, дізнавайтесь з нашої афіши.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com