Новости 02.08.2019, 15:00

Відбулися громадські збори щодо будівництва ЖК «Геометрія» на Отто Шмідта

Компанія-забудовник «КиївБудДевелопмент» вирішила роз’яснити незрозумілі моменти для мешканців сусідніх будинків.

громадські сбори

19 червня 2019 року о 19:00 відбулось громадське слухання з приводу будівництва житлового комплексу «Геометрія» за адресою вулиця Отто Шмідта, 9-11. 

Громадські збори проходили на перехресті вулиці Отто Шмідта та Соляної біля будинку по вулиці Печенізька, 1/7. Загалом зібралося близько 60 людей, які були зацікавлені в обговоренні нюансів будівництва.

Компанія «КиївБудДевелопмент» (KBD) мала на меті роз’яснити незрозумілі моменти для мешканців сусідніх будинків. Люди, що живуть поруч з територією ЖК «Геометрія» мають бути впевнені у забудовнику та мають  право ознайомитись з документацією, аби впевнитись у доброчесності девелоперів. Розглядалися важливі питання, серед яких: безпечність будівництва, необхідна документація, позитивні наслідки будівництва ЖК «Геометрія» для благоустрою всього району.

Необхідно зазначити, що у 2016 році були здійснені усі необхідні для археологічного дослідження земляні роботи та за результатами даних археологічних досліджень не виявлено жодних історичних та культурних об’єктів, які мають особливу цінність та які можуть бути пошкоджені, знищені у процесі будівництва житлових будинків (Верховний Суд України по справі № 829/5755/17 від 27.02.2019 року, застосування статті 35 Закону України «Про охорону культурної спадщини»).

Команда KBD організувала слухання в форматі невимушеного обговорення. Засновник та керуючий партнер KBD Євген Леськів від самого початку прагнув уникнути офіційного тону, створити атмосферу дружньої розмови. Люди боязко ставляться до новобудов зі зрозумілих причин, проте прагнення до кращих умов життя змушує подивитися на зміни по-новому. Метою команди було розповісти саме про переваги нових архітектурних та функціональних рішень.

Важливо те, що негативно налаштовані люди переглядають свої позиції. Також надзвичайно важливо бачити зацікавленість і підтримку, аби продовжувати рухатися далі.

Євген Леськів розповів про те, як саме буде виглядати територія житлового комплексу «Геометрія» та місцевість поблизу сусідніх житлових будинків. Будівництво нового житлового комплексу має поліпшувати умови життя людей, що мешкають поруч. Найперше і найважливіше, що має бути зроблено — це озеленення території. Озеленити територію — означає дати їй нове життя та зробити неоціненний внесок в майбутнє. Фізичне та духовне здоров’я людини напряму залежить від наявності чи відсутності зелених зон поруч з місцем проживання. «КиївБудДевелопмент» прагне підіймати рівень життя місцевих жителів, створюючи комфортні умови, що сприятимуть фізичному здоров’ю і душевному спокою.

Наступне завдання — забезпечити якісне освітлення вулиць, особливо місця з великою кількістю темних ділянок. Нові ліхтарні стовпи є прекрасним рішенням у питанні привабливості прибудинкової зони. Вечірні прогулянки мають приносити естетичне задоволення та стати альтернативою диванному відпочинку. З турботою про молоде покоління, будуть також встановлені нові дитячі майданчики та футбольне поле.

Немає значення, наскільки розвиненою є інфраструктура поруч житлових комплексів, якщо дорога до них є постійним випробуванням. Команда KBD поставила перед собою обов’язкову задачу — замінити асфальтне покриття.

Також є актуальним питання ґрунтових вод, які постійно підмивають сусідній будинок. Тому компанією було розроблено план відведення води у нову дощову каналізацію, яку «КиївБудДевелопмент» у найближчий час збирається побудувати. Адже чекати від влади та місцевих депутатів можна роками. Компанія хоче за власний кошт зробити це вже сьогодні.

Побачити підхід компанії та зрозуміти, що подібні збори не є пустими розмовами, не важко: варто подивитися на вже наявні проєкти компанії та порівняти як було/як стало.


Якісний девелопмент і розвинена інфраструктура європейського рівня — це реальність вже сьогодні разом з «КиївБудДевелопмент».

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com