Новости 18.01.2018, 12:55

Верховна рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу

Росія визанана країною-агресором і окупантом.

Верховна рада прийняла законопроект про реінтеграцію Донбасу. Фото: Znaj.ua

У четвер, 18 січня, Верховна рада України прийняла законопроект про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. Про це повідомляє «Лига.net».

За прийняття законопроекту № 7163 про реінтеграцію окупованих Росією територій Луганської і Донецької областей у другому читанні проголосували 280 народних депутатів.

Таким чином, депутати визнали Росію країною-агресором і окупантом, а також ухвалили рішення президента Петра Порошенка про використання Збройних сил України та інших військових формувань для звільнення захопленої території Донбасу.

Відповідно до прийнятого законопроекту, військовослужбовці та правоохоронці, задіяні у відсічі російській агресії в Донецькій і Луганській областях, мають право застосовувати зброю та спецзасоби до правопорушників, затримувати порушників, перевіряти документи, речі і автомобілі громадян, тимчасово обмежувати рух транспорту і пішоходів. Також вони отримують право заходити до житлових приміщень і на земельні ділянки громадян для виконання завдань щодо відсічі російської агресії, використовувати для цих цілей автомобілі громадян за їх згодою.

Раніше в МЗС порадили українцям не відвідувати Росію і Африку.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com