Новости 18.01.2018, 16:38

В Україні змінять склад автомобільних аптечок

При необхідності аптечку можна буде доповнити самостійно.

В Україні змінять склад автомобільних аптечок. Фото: udoktora.net

Міністерство охорони здоров’я підготувало проект наказу, згідно з яким зміниться склад обов’язкових аптечок для всіх видів транспорту. Про це повідомляє прес-служба відомства.

В першу чергу аптечки оснастять засобами для зупинки кровотечі та для надання першої допомоги. Адже за статистикою причиною приблизно 80% смертей внаслідок ДТП до приїзду бригади швидкої допомоги є саме кровотеча.

До обов’язкового складу автомобільних аптечок входитимуть препарати, що зупиняють кров: бинти різної ширини, серветки тощо. Гумовий джут замінять механічним засобом для зупинки кровотечі по типу «САТ», який можна накласти собі самотужки. Також абсолютно усі аптечки матимуть інструкцію з покроковими діями при ДТП.

З аптечок приберуть зеленку, таблетки, які мають термін придатності, тощо. При необхідності автомобілісти зможуть доповнити аптечку тими чи іншими засобами самостійно.

«Перелік медичних виробів та інших матеріалів, які повинні бути в складі аптечок медичних мотоциклетних, автомобільних та автобусних востаннє переглядався Міністерством охорони здоров’я України 20 років тому. Теперішній проект наказу має на меті привести аптечки у відповідність до європейських норм та стандартів», — йдеться в повідомленні МОЗ.

Раніше повідомлялося, що список безкоштовних для українців ліків розширили.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com