Новости 14.09.2017, 08:40

В ногу з часом: "Укрпошта" запустила чат-бота в Telegram

Найближчим часом чат-боти будуть запущені на інших платформах – Messenger від Facebook та Viber.

Схоже, "Укрпошта" твердо вирішила стати максимально сучасною, зокрема використовувати всі можливості на переваги, що надають інтернет та різноманітні мобільні додатки. Тож нещодавно компанія  запустила чат-бота в одному з найпопулярніших месенджерів Telegram. Про це повідомляє прес-служба "Укрпошти".

Наразі можливості чат-бота включають у себе пошук та відстеження відправлення за номером, повідомлення про зміну статусу посилки, пошук відділення та його геолокації за індексом та ознайомлення клієнтів з базовими тарифами компанії.

Проте у майбутньому функціонал чат-бота буде розширюватисяЗокрема, будуть поповнюватися мовні модулі, з'явиться тарифний калькулятора, за допомогою якого бот зможе розраховувати вартість клієнтських відправлень.

"Рішення про запуск чат-бота продиктоване часом. Врешті, ми зобов’язані бути там, де є наші клієнт, – зазначає в. о. генерального директора "Укрпошти" Ігор Смілянський. –Незважаючи на те, що бот уже пройшов тривале тестування, команда розробників запрошує давати зворотній зв’язок після використання бета-версії чат-бота на офіційну сторінку "Укрпошти" у Facebook".

Найближчим часом чат-боти будуть запущені на інших платформах – Messenger від Facebook та Viber.

Нагадаємо, нещодавно відділення "Укрпошти" змінили график роботи і тепер подекуди працюють цілодобово.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com