Новости 06.06.2019, 14:45

В Києві встановлять пам’ятник Сікорському: яким він буде (фото)

Кличко показав макет та ескізи пам’ятника видатному авіаконструктору Ігорю Сікорському.

Мер Києва Віталій Кличко показав, як виглядатиме пам’ятник авіаконструктору Ігорю Сікорському в столиці.

Фото макету та ескізів пам’ятника Кличко виклав на своїй сторінці у Facebook.

Скульптура буде зображувати молодого Сікорського, що стоїть на Земній кулі та тримає у руці модель свого літального апарату. Встановити пам’ятник мають цього року до кінця літа перед аеропортом «Київ», що тепер носить ім’я Сікорського. Робота над його створенням зараз триває.

Відзначимо, що сьогодні, 6 червня, виповнюється 130 років від дня народження Ігоря Сікорського. Майбутній видатний авіаконструктор народився в Києві у 1889 році.

«Сьогодні 130 років з дня народження одного з найвидатніших киян, всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Кияни пишаються тим, що перша у світі авіамодель вертикального злету була запущена саме в нашому місті, у дворі садиби на Ярославовому валу, де жив тоді Сікорський. Згодом він здійснив прорив у світовому авіабудуванні», — написав Кличко.

Він додав, що столична влада продовжує працювати з Міністерством оборони щодо передачі на баланс міста садиби Сікорських на Ярославовому валу, щоб потім її відреставрувати.

«А до кінця літа ми вже встановимо пам’ятник Ігорю Сікорському біля аеропорту, який перейменували на його честь (колишній аеропорт "Жуляни"). Робота над створенням пам’ятника триває. І буде він гарним. Ось такий вже макет. І кілька ескізів», — написав мер.

Нагадаємо, що в березні у Києві встановили пам’ятник Олександру Вертинському в образі П’єро.

Такий email не зареєстровано у системі
Введите свой электронный адрес, на который мы отправим вам новый пароль.
Поле не должно быть пустым и содержать кириллицу
Спасибо!

Ваше сообщение принято.

Сожалеем :(

Во время обработки что-то пошло не так.

Bы можете отправить сообщение на электронный адрес betatest@nashkiev.com